عروسی پاییزی

عروسی پاییزی
بسیاری از افراد علاقمند به برگزاری جشن عروسی خود در فصل پاییز هستند در این مطلب به برگزاری جشن عروسی پاییزی پرداخته ایم. 
برای لباس عروسی پارچه نباتی رنگ را جایگزین رنگ سفید کنید. از گل ها و برگ های پاییزی برای دسته گل عروسی استفاده کنید. 
می توانید حلقه های گل پاییزی را برای دیزاین صندلی ها انتخاب نمایید. 
همچنین می توانید با استفاده از پارچه مخملی نارنجی رنگ، دو برگ پاییزی درست کرده و یک بالشتک کوچک با پارچه ساتن طلایی بدوزید. حلقه های ازدواج خود را روی این برگ ها بگذارید و برگ ها را روی بالشتکی که درست کرده اید، قرار دهید. 
می توانید با استفاده از گل های پاییزی دیزاین میز شام عروسی خود را انجام دهید. از رومیزی پارچه ای طلایی نیز می توانید برای رومیزی ها استفاده نمایید. 
برگ های زیبای پاییزی ایده جذابی برای دیزاین جایگاه عروسی می باشد. 

عروسی پاییزی

همچنین می توانید از کاغذ قهوه ای یا نارنجی برای تهیه کارت دعوت استفاده نمایید. روی کاغذ، برگ های پاییزی بکشید و سپس بچسبانید.
برای غذاها و شیرینی ها هم توصیه می کنیم از تم پاییزی استفاده کنید. از گوجه فرنگی، پنیرهای تازه ریکوتا، پوره هویج و سایر مواد غذایی اسفاده نمایید. شیرینی ها را به شکل برگ که روی آنها طلایی است سفارش بدهید. 
تضاد بین رنگ های قرمز و طلایی و قهوه ای منظره فوق العاده جذابی را به وجود می آورد. در صورتی که از پیش جای مهمانان را تعیین کرده اید، کارت ها را تزیین کنید. 
برای مجسمه روی کیک می توانید حرف اول اسم خودتان یا همسرتان را با سیم فلزی طراحی کرده و با برگ های کوچک فلزی دیزاین آن را انجام بدهید. سپس مانند یک تاج روی کیک بگذارید. می توانید دور لبه های کیک خود را همرنگ دکور آن انتخاب کنید. دیزاین شمعدان ها و گلدان ها را با استفاده از میوه های کاج انجام بدهید. از روبان های باریک طلایی و نارنجی برای دیزاین این کاج های مخروطی استفاده نمایید. می توانید یک تاج گل پاییزی تزیین شده با ترکیبی از رنگ های قهوه ای و سبز که با ربان زرشکی تزیین شده اند را روی میزی که جلوی درب ورودی گذاشته اید قرار بدهید سپس مهمانانتان روی آن یادگاری بنویسند. سیب های کوچک پوشیده شده از کرم کاراملی گرم، از دسرهای دوست داشتنی برای جشن عروسی پاییزی هستند. کراوات های طلایی، قرمز یا زرد، نارنجی سوخته و قرمز را برای داماد انتخاب کنید. همچنین برای ساقدوش ها نیز کراواتهایی با همین رنگ انتخاب نمایید.   

عروسی پاییزی

 

عروسی پاییزی

 

عروسی پاییزی

 

عروسی پاییزی

 

عروسی پاییزی

 

عروسی پاییزی

 

عروسی پاییزی

 

عروسی پاییزی