عروس ایرانی

عروس ایرانی
از روزهای مهم زندگی افراد روز عروسی است. به ویژه برای عروس خانم ها که تمایل دارند در این روز بدرخشند و حساسیت زیادی روی این موضوع دارند. در این مطلب همه چیز را این مورد مطرح می کنیم. 
نخستین گام در آرایش عروس
در آغاز کار برای لب ها و پوست به یک مرطوب کننده نیاز دارید. پس از آن برای لک های روی پوستتان به یک کانسیلر یا کرم پودر نیاز دارید. به طور کلی هر ناهماهنگی که روی پوستتان دارد، با کرم پودر و کانسیلر، می توانید آن را بپوشانید. این گونه پوست فاقد لک، جوش و ... نخواهد بود.
دومین گام در آرایش عروس
در این مرحله برای دور بینی و پوست زیرچشمتان از کرم پودر استفاده نمایید تا ظاهر یکنواختی به پوست خودتان ببخشید.
سومین گام در آرایش عروس
برای گرفتن براقی بیش از حد پوست و روغنی بودن آن، از پودر صورت استفاده می کنیم تا ظاهری شاداب به پوست صورت ببخشیم. به یک فرچه بزرگ برای انجام این کار نیاز داریم. آن را اندکی در پودر زده و پس از آن روی کل صورت پخش می کنیم.
چهارمین گام در آرایش عروس
پودر اضافی زیر چشمها را با استفاده از دستمالی کوچک پاک کرده تا مانع به هم ریختن چشمان بشویم.

عروس ایرانی

پنجمین گام در آرایش عروس
برای پشت چشمان از یک سایه بادمجونی رنگ استفاده می کنیم. سایه را از مژه به طرف ابرو محوتر کرده و از یک فرچه بزرگ استفاده می کنیم تا تنها یک سایه خیلی مات داشته باشیم و با استفاده از اندکی پودر، محوسازی کناره های سایه را انجام می دهیم. 
به طور کلی بیشتر خانم ها از خط چشم مشکی و قهوه ای استفاده می کنند که بهتر است برای روز از یک سوم خط مژه به طرف بیرون و نه چندان ضخیم کشیده شود تا آرایشی طبیعی تر داشته باشید.
ششمین گام در آرایش عروس
برای حالت دادن به مژه ها از فرمژه استفاده کرده و پس از آن برای مژه های بالایی و پایینی از ریمل استفاده می کنیم.
هفتمین گام در آرایش عروس
توسط یک فرچه گرد مانند برس، ابروها را شانه زده و پس از آن، داخل ابروها را به کمک سایه ابرو یا مداد ابرو فرم می دهیم و یا به آنها فرم می دهیم. سپس با استفاده از فرچه کوک ابروها را شانه زده تا مداد ابرو طبیعی به نظر برسد. در انتهای کار با استفاده از اندکی ژل ابرو، ابروها را مجدد شانه زده تا مدل ابروها ثابت بماند.
هشتمین گام در آرایش عروس
رژگونه صورتی یا هلویی را با یک فرچه بزرگ روی گونه های خود بزنید و در انتها برای طبیعی سازی بیشتر، محوسازی کناره های آن را با اندکی پودر صورت انجام بدهید. 
نهمین گام در آرایش عروس
در این مرحله بایستی برای طبیعی سازی بیشتر، از رژلب بدون خط لب استفاده نمایید. لازم به ذکر است باید با استفاده از قلم مو رژ لب بزنید. در انتهای کار اندکی پودر زده تا ظاهری طبیعی داشته باشید.
دهمین گام در آرایش عروس
اگر می خواهید رژ لبتان بیشتر مشخص باشد، بایستی دور لبتان را با خط لب مشخص کرده و داخل لب های خود را هم با استفاده از رژ لب همرنگ با خط لب با قلم مو اندکی رژ لب روی لبتان بزنید.
موارد حائز اهمیت در آرایش عروس
در صورتی که می خواهید در جشن عروسی تان بدرخشید، پیشنهاد می کنیم حتما به این موارد توجه داشته باشید. برای اینکه در جشن عروسی تان بدرخشید حتما نباید گران قیمت ترین لباس و آرایش را داشته باشید. بلکه هر چه ساده تر در جشنتان حضور پیدا کنید شیک تر خواهید بود. اگر جشنتان در فصل تابستان برگزار می شود می توانید پوستتان را برنزه کنید. البته این ایده در آینده مشکلاتی را به همراه خواهد داشت. پیشنهاد می کنیم یک بار کامل پوستتان را لایه برداری کرده، البته رنگ گردن و سینه باید با یکدیگر متناسب باشند.

عروس ایرانی

نمایش زیبایی ها
بیشتر عروس خانم ها تمایل دارند در روز عروسی شان بدرخشند و ظاهری جذاب تر داشته باسند اما اینکه ظاهرشان کاملا تغییر کند، فاجعه است. اگر مدل و رنگ چشمانتان را می پسندید، امکان جلوه بخشی بیشتر به آنها با استفاده از خط چشم و ریمل وجود دارد. سایه لب یا یک رژ لب درخشان برای جلوه بخشی بیشتر به لب ها مورد استفاده قرار می گیرد. حال بیشتر عروس خانم ها می پرسند چه آرایشی برایشان مناسب تر است؟ با توجه به اینکه فلاش عکاسی نیروی زیادتری را برای صورتتان به ارمغان می آورد، می توانید از اصلاح کننده رنگ برای چشمانتان استفاده نمایید. به ویژه در شرایطی که شب پیش از جشنتان نخوابیده اید و زیر چشمانتان حلقه افتاده است، استفاده نمایید.
با استفاده از پودر، آرایشتان را ثابت نمایید و اطمینان یابید که پوستتان مات شده است . از رژ لبی استفاده نمایید که اندکی روشن تر از حد معمول چشمانتان باشد. اگر لب ها کمرنگ باشند، در عکس محوتر به نظر می رسند.
آرایش ماندگار برای عروس
برای گونه های خود، دو نوع رژگونه انتخاب نمایید. نوع اول خنثی بوده که از برآمدگی گونه ها شروع می شود و نوع دوم سایه روشنی که تنها برای برآمدگی روی گونه ها از آن استفاده می شود. پیش از استفاده از رژ لب، دور لبتان را خط لب بکشید و روی لبتان را هم کاملا با خط لب پر نمایید. 
کدام خوردنی ها را بخوریم و کدام یک را نه؟
از رژیم آبی پیروی کنید. نرم کننده پوست را نیز، از یاد نبرید. این گونه ملایمت پوستتان حفظ خواهد شد. از یک ماه پیش از جشنتان، هرگز از چیپس و پفک، غذاهای چرب، شیرین و پرادویه، فست فودها استفاده نکنید. خوراکی های گفته شده موجب کدرشدن، خستگی و تیره شدن پوستتان می گردد و موجب ظاهر شدن جوش روی پوستتان می گردد.
نکات حائز اهمیت پیش از آرایش عروسی
اغلب بزرگترین دغدغه عروس خانم ها، نحوه آرایش موها و صورت آنها می باشد. در ادامه راهکارهای زیادی را برای زیباتر شدن عروس خانم ها مطرح می کنیم.
دیزاین روی موها
پس از شینیون و درست کردن موها، نوبت دیزاین آنها است. با استفاده از یاس، گل رز، گل ارکیده می توانید جذابیت بیشتری را ایجاد نمایید.
زیاد کردن مو
این روش برای مواقعی مناسب است که موهای سر کم است. به آسانی می توان موهای سر را زیاد کرد. برای نمونه از بافت هایی که خیلی ریز هستند می توانید برای حجم بخشیدن به موهای سرتان استفاده نمایید. این گونه چهره شما کاملا متفاوت خواهد بود.
آرایش دائم
بیشتر عروس خانم های امروزی آرایش امروزی را انتخاب می کنند. در ادامه تکنیک آرایش دائم که به یک تاتو دائمی شبیه است را معرفی خواهیم نمود. حتما باید برای طراحی ابرو، چشم و لب از سوزن های استریل استفاده شود. این نوع آرایش برای مدت طولانی روی لب ها باقی می ماند.
برطرف کردن نواقص صورت
می توان نواقص صورت را با استفاده از انواع سایه ها از بین برد. براساس مدلی که به صورتتان می آید می توانید گونه های استخوانی را به گونه هایی چاق تبدیل کرده و صورت گرد را به صورت بیضی تشبیه نمایید.
دیزاین و طراحی ناخن ها
در مورد دیزاین ناخن ها باید دقت داشته باشید که برای آن دسته عروس خانم هایی که ناخن هایشان کوتاه است باید از ناخن مصنوعی برایشان استفاده کرد. برای نمونه فردی که روی فرش قرمز راه می رود، بایستی حتما ناخن هایش دیزاین جذابی داشته باشد.

عروس ایرانی

 

عروس ایرانی

 

عروس ایرانی