عروس قدبلندتر از داماد

عروس قد بلندتر از داماد
به طور کلی اکثر دختران جوان ایرانی مردان قدبلند را می پسندند و بیشتر دختران ایرانی، مردانی که قدشان از عروس بلندتر باشد را می پسندند. با این وجود بسیاری از افراد هستند که بیشتر از ظواهر به شخصیت و اخلاق اهمیت می دهند. اگر قد عروس خانم از آقا داماد بلندتر است، هیچ مشکلی وجود ندارد. در صورتی که می خواهید مطابق جامعه پیش بروید، مواردی را مطرح کرده ایم که می توانید کوتاهی قد آقا داماد را از سایرین مخفی کنید. 
کفش های پاشنه بلند را از یاد ببرید.
برای به نظر نرسیدن اختلاف قدی تان، کفش فرانسوی بهترین انتخاب است. بهتر است کفش های پاشنه دار را فراموش کنید.
توجه به مدل شینیون
شینیون های به طرف بالا انتخاب مناسبی برای این هستند که اختلاف قدتان زیاد نمایان نشود. مدل موی رو به پایین انتخاب مناسبی خواهد بود.
تاج های ملکه ای و بلند را فراموش کنید.
مدل تاج، مدلی است که باید حتما به آن توجه داشته باشید. اگر قدتان از آقا داماد بلندتر است تورهای بردکیج، گیره های مرواریدی مو، ریسه های مو، مناسب ترین انتخاب برای این افراد می باشد. 

عروس قدبلندتر از داماد

مدل لباس عروس
دامن های کات آ، مدل ماهی، پری دریایی، مناسب لباس عروس نیستند. لباس های راسته قدتان را کشیده تر نشان می دهند. 
لژ مخفی در کفش داماد
یک لژ مخفی به اندازه 2 تا 5 سانتی متر زیر پاشنه پا وجود دارد. لژ مخفی قابل مشاهده نیست. از این رو طرفداران بسیاری دارد. در واقع کفش های مردانه دارای لژ مخفی، هیچ فرقی با کفش های معمولی مردانه ندارند. 
اکسسوری های داماد
دستمال گردن ها، شال کمر داماد و پاپیون ها موجب قد کوتاه به نظر رسیدن آقا داماد می شود. به طور کلی آقا دامادهایی که قد کوتاه تری نسبت به عروس خانم دارند بهتر است دقت لازم را درانتخاب اکسسوری ها به عمل آورند. کراوات های باریک و پوشت مناسب این افراد می باشد. لبه آستین پیراهن بایستی از آستین کت بیرون بزند و از دکمه های سر آستین استفاده نمایید. کمربند، از دیگر مواردی است که موجب قد کوتاه به نظر رسیدن می شود. مدل های کت و شلواری که بستن کمربند در آنها اجباری نیست و استایلتان بدون آن ناقص نمی ماند. 
رنگ و مدل کت و شلوار داماد
کت و شلوارهای دو رنگ و ناهمگون در رنگ های روشن و سفید موجب قد کوتاه تر به نظر رسیدن آقا داماد می شود. کت و شلوارهای تاکسیدو و مدل های جلیقه دار نیز موجب کوتاه تر به نظر رسیدن قد آقا داماد می شود. یقه کت هرقدر باریک تر و نوک تیزتر باشد، موجب کشیده تر به نظر رسیدن شما می گردد. خط های افقی موجب کوتاه تر به نظر رسیدن قد شما می گردد. پارچه های تیره با راه های عمودی مناسب ترین مدل برای افراد کوتاه قد می باشد. به طور کلی کت و شلوارهای تیره و هم رنگ با کراوات، انتخاب مناسبی برای آقا دامادهایی است که قد کوتاهی دارند.
لازم به ذکر است زیبایی های ظاهری برای مدت کوتاهی پایدارند. آنچه که پایدار است اخلاق، شخصیت و صداقت طرف مقابلتان می باشد. حتما با چشم بازتر در این راه قدم بردارید و بیشتر از ظاهر به باطن فرد مقابلتان دقت داشته باشید.

عروس قدبلندتر از داماد

 

عروس قدبلندتر از داماد

 

عروس قدبلندتر از داماد