عطر ویژه روز عروسی

عطر ویژه روز عروسی
همان اندازه که انتخاب لباس عروس بسیار مهم است، انتخاب عطر عروسی نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است. نکات بسیاری در مورد اینکه مناسب ترین زمان برای انتخاب عطر عروسی چه زمانی است؟ کدام رایحه مناسب ترین تطبیق را با بدنتان دارد و .... وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.
از رایحه مخصوص به خودتان صرف نظر نمایید.
ممکن است بخواهید از عطر مخصوص عروسی تان استفاده نکنید. می توانید رایحه ای که به بوی عطرتان شباهت دارد را انتخاب کنید. اگر تناسب عطر با مکان برگزاری جشنتان برایتان چندان مهم نیست، می توانید از عطرهایی استفاده نمایید که خاطرات شیرین بین شما و نامزدتان را برایتان زنده کند. 
از نوارهای کاغذی برای تست عطر استفاده نکنید.
شما در صورتی می توانید متوجه بوی واقعی عطر بشوید که آن را روی سینه، نبض و گردنتان تست نمایید. در هر نوبت خرید تنها دو عطر را تست کنید. 
مکان برگزاری جشن عروسی
عطر مناسب هم مانند سایر موارد باید با مکان برگزاری جشن هماهنگی داشته باشد. برای نمونه رایحه گل رز و سایر گل ها، با نت بالای سیرین تاثیر ویژه ای خواهد داشت. رایحه میوه های شیره دار نظیر: شاه توت و انجیر به همراه نت های گرم از چوب سدر و مشک، در باغ میوه فوق العاده خواهد بود. در صورتی که جشنتان در تالار برگزار می شود، می توانید از رایحه گل های سفید و برگ های سبز برای ایجاد حس ظرافت و سادگی استفاده نمایید. رایحه های مرتبط با تازگی و تمیزی برای جشن عروسی که در ساحل دریا برگزار می شود، بسیار مناسب است.
برای انتخاب عطر مناسب، وقت کافی اختصاص دهید.
عجله ای برای انتخاب عطری که می خواهید برای ورود به تالار از آن استفاده کنید، نداشته باشید. حداقل نیم ساعت طول می کشد تا عطرها خشک شوند و پس از آن بتوانید نت های بالا، پایه و میانی آنها را استشمام نمایید.

عطر ویژه روز عروسی

نکته کلیدی، محل زدن عطر می باشد.
از اسپری کردن عطر در هوا بپرهیزید. همچنین اسپری را پشت گردنتان نزنید. علت آن این است که گرمای ناشی از موهایتان باعث می شود عرق کنید و بوی عطر خراب شود. داخل ران ها، داخل آرنج، سینه، مچ، پشت گردن و روی قوزک ها نقاط مناسب برای عطر زدن هستند. به طور کلی پایین تا بالای بدنتان برای عطر زدن نقاط مناسبی است.
عطر با محتوای روغن بیشتر در مقایسه با آب بهتر است.
به طور کلی عطرهای حاوی روغن، ماندگاری بیشتری نسبت به آب دارند. این گونه عطرها با بیشتر شدن تحرک، به آسانی فعال می شوند که این خصوصیت برای رقص فوق العاده است. از یک عصاره عطر یا ادوپرفیوم استفاده نمایید. این نوع عطرها در مقایسه با ادوتویلت ها از روغن بیشتری برخوردار هستند.
از یک ترکیب سفارشی استفاده نمایید.
در صورتی که تمام عطرها را انتخاب کرده اید و همچنان سر در گم هستید پیشنهاد می کنیم یک عطر سفارشی برای خودتان بسازید. هزینه این نوع عطر به روغن هایی که انتخاب می کنید بستگی دارد.
در ادامه فهرستی از عطرهای پر طرفدار را برای عروس خانم های گل آورده ایم.
عطر Dolce & Gabbana Pour Femme 2012
عطر Coco Chanel مناسب برای همه فصل های سال
عطر کالوین کلین Downtown با رایحه گل های ظریف و نت های چوبی زنانه
عطر Eau The Rose  محصولی از Tadashi Shoji برای عروسی های سبک لاکچری
عطر Midnight Oud محصولی از Juliette Has A Gun مخصوص عروسی سبک بوهو
عطر Carven Le Parfum محصولی از Carven ویژه عروسی های زمستانی
عطرSomething Blue محصولی از Oscar de la Renta ویژه عروسی های ساحلی و تابستانه
عطر Gucci Premierre مناسب عروس خانم ها با سبک وینتیج

عطر ویژه روز عروسی

 

عطر ویژه روز عروسی

 

عطر ویژه روز عروسی

 

عطر ویژه روز عروسی

 

عطر ویژه روز عروسی