عکاسی از مجالس عروسی

مواردی که برای عکسبرداری جشن عروسی باید به آنها توجه کرد.
یکی از دشوارترین مشاغل عکاسی عروسی می باشد.چرا که عکاس می بایست در تمامی موارد عکاسی خبره باشد.برای نمونه عکاسی خبری، معماری و سایر موارد. توصیه می کنیم این نکات را به خاطر داشته باشید که ضمن همکاری با عکاس زیباترین عکس ها را بگیرید.
گام اول) آماده سازی
رمز موفقیت آماده سازی می باشد.تایم دقیق برگزاری مراسم، نشانی دقیق تالار و آرایشگاه و لوکیشن هایی که برای عکسبرداری مد نظرتان می باشد.توصیه می کنیم که عکاس اسم پدرومادرهای زوج و پدربزرگ و مادربزرگ ها را بداند. این گونه سبب جلو افتادن کار عکاس می شوید.در صورت وجود مواردی مثل طلاق و فوت بستگان پیشنهاد می کنیم حتما عکاس را مطلع نمایید، چرا که از به وجود آمدن بعضی از مشکلات در روز جشنتان جلوگیری می شود.

عکاسی از مجالس عروسی


گام دوم)آشنایی کامل با لوکیشن عکسبرداری
عکاسان ماهر همواره یکبار پیش از مراسم به منظور تسلط بیشتر به محل عکسبرداری مراجعه می کنند تا یکبار محل عکسبرداری را به دقت مشاهده کنند، توصیه ما این است که یکبار پیش از مراسمتان به مکان مورد نظر عکاسی سر زده و عکاستان را همراه خودتان ببرید.این گونه وی نورهای اصلی را شناسایی کرده و به محل عکسبرداری اشراف کامل دارد.روز و زمان مورد نظر برای این کار میبایست از پیش مشخص گردد.
توصیه می کنیم پیش از انجام این موارد همه چیز را در نظر بگیرید.برای نمونه جایگزینی برای بارش باران در نظر بگیرید.در صورتی که برای تمامی مشکلات احتمالی راه حل داشته باشید این گونه استرس کم تری بر شما وارد می شود.
3) جزئیات
یقینا بسیار در تکاپو هستید و برای خرید کفش مناسب، حلقه و لباس زمان صرف می کنید.از عکاستان درخواست کنید که برای عکسبرداری با حوصله تمام وقت بگذارد و جزئیات را ریز به ریز ثبت نماید.این گونه عکس ها در زیبایی کتاب عروسیتان نقش بسیار مهمی دارند.این گونه عکس ها نقش بسیار مهمی در عکس ها و داستانتان ایفا می کنند.
4) ملاقات های مهم
پیش از عقد قرارداد با مجموعه عکاسی تمام تلاشتان را به کار بگیرید که بتوانید اصل عکس هایتان را از آنان دریافت کنید.شاید اوایل این امر غیر ممکن به نظر برسد، آن چنان هم دشوار نیست. زمانی که اصل عکس ها در اختیارتان باشد توانایی طراحی کتاب عکس یا تزیین خانه را می توانید خودتان بر عهده بگیرید.

عکاسی از مجالس عروسی

عکاسی از مجالس عروسی

 

عکاسی از مجالس عروسی