عکاسی از داماد در عروسی

عکاسی از داماد در عروسی
قطعا از سخت ترین ژانرهای عروسی، عکاسی عروسی است. چرا که عکاس جشن عروسی باید بتواند در نقش یک عکاس پرتره، مدلینگ و عکاس خانوادگی ظاهر بشود. در حقیقت کار 3 عکاس جداگانه را به تنهایی انجام بدهد. عکاسی داماد از دشوارترین بخش های عروسی است، چرا که عکاس هم باید انواع ژست ها را به داماد یاد بدهد هم اینکه او را ریلکس نگه دارد تا در عکس ها با قیافه طبیعی ظاهر بشوند.
محیط آرام
محیطی که انتخاب می کنید باید حتما آرام باشد. چرا که ممکن است آقا داماد در جاهای شلوغ احساس راحتی نکند و نتوانید از او عکس بگیرید. پیشنهاد می کنیم جاهایی را انتخاب کنید که آرام بوده و رفت و آمد دیگران موجب خجالت و حواس پرتی وی نگردد.
فکری برای دستان آقا داماد کنید.
پیشنهاد می کنیم برای اینکه دستان آقا داماد خالی نباشد، کارهایی مثل گرفتن یقه کت، در جیب گذاشتن دست، در دست داشتن لیوان و ... را انجام بدهد. چرا که بسیاری از آقا دامادها ممکن است از خالی بودن دستانشان حین عکس برداری احساس عجیبی داشته باشند. لازم به ذکر است ژستی که می خواهید آنها انجام بدهند، باید ژست همیشگی آنها باشد تا غیر طبیعی به نظر نرسد. 

عکاسی از داماد در عروسی

همیشه ژستی که در نظر دارید را انجام بدهید تا آقا داماد با آن آشنا شود.
همواره ژستی که در نظر دارید را برای آقا داماد به اجرا در بیاورید تا بتواند آن را درست انجام بدهد. خصوصا در صورتی که آقا داماد از طریق بینایی بهتر موضوع را درک می کند تا در صورت شنوایی. 
پیشنهادهای جالب برای آقا دامادها
برای اینکه آقا داماد بهتر بتواند ژست هایی که در نظر دارید را به اجرا در بیاورد، پیشنهاد می کنیم ژست های مردانه ای را پیشنهاد بدهید که انجام آنها برای آقا داماد راحت تر باشد. برای نمونه نشستن روی صندلی و لم دادن روی دیوار در حالیکه دستانشان به جیبشان است بسیار جذاب خواهد بود. 

عکاسی از داماد در عروسی

 

عکاسی از داماد در عروسی

 

عکاسی از داماد در عروسی

 

عکاسی از داماد در عروسی