عکاسی سالگرد ازدواج

عکاسی سالگرد ازدواج
زمانی که ازدواج می کنید، با همسرتان عهد می بندید که در هر لحظه از زندگی تان تا پایان آن در خوشحالی و ناراحتی کنار هم باشید. قطعا این روز تا ابد در ذهنتان حک خواهد شد. از این رو سالگرد ازدواج یکی از مهم ترین روزهای زندگی افراد به شمار می رود. همان گونه که سالها می گذرد و عشق شما نیز همچنان پابرجاست. خصوصا موقعی که فرزندانی هم وارد خانواده تان می شوند. بعد از پا گذاشتن به عرصه سن، خاطرات شما، تصویر زندگی چند ساله تان خواهند بود. ممکن است بخواهید با همسرتان دو نفره جشن بگیرید و یا بخواهید در حضور افراد فامیل و آشنایان خود این روز را جشن بگیرید. در هر صورت عکاسی جزء جدانشدنی این جشن است. در این مطلب ایده هایی را برای عکاسی  مطرح کرده ایم.
عکاسی در جمع فرزندان
طبق نظریه های روانشناسان، فرزندان بایستی به عشق والدینشان به هم دیگر آگاه باشند. چرا که این موضوع به آنها امنیت عاطفی بخشیده و در زندگی عاطفی خودشان در آینده موفق تر خواهند بود. فرزندان ثمره ازدواج شما و همسرتان هستند. بیشتر عروس و دامادهای جوان با به دنیا آمدن فرزندانشان و درگیری با کارهای آنها، فرصت زیادی در اختیار نداشته باشند.

عکاسی سالگرد ازدواج

پوشیدن مجدد لباس عروس
بعد از گذشت سالیان سال، قطعا پوشیدن مجدد لباس عروس حس و حال عجیبی به شما می بخشد. قطعا این ایده فوق العاده خواهد بود. 
در دست گرفتن عکس قدیمی مراسم عروسی
می توانید با در دست گرفتن عکس قدیمی عروسی تان، در حالی که کنار همسرتان ایستاده اید عکس بگیرید. تغییرات ظاهری شما در این دو عکس جذاب خواهد بود. هم چنین عاشقانه کنار هم بودنتان با وجود تغییرات ظاهری نیز قابل ستایش است.
عکاسی با استند عددی
استفاده از استندهای عددی با فیگورهای مناسب، از از ایده های گوناگون عکاسی است. استندهای عددی سن ازدواج شما را نشان می دهند.
عکاسی با جملات دلچسب
می توانید جملات رمانتیک، فلسفی یا خنده دار روی کاغذ و یا روی اجسام گوناگون مانند کاغذ رنگی، تخته سیاه، تخته وایت برد، دفترچه بنویسید. هم چنین می توانید روی کف دستانتان نیز جملاتی یادداشت کنید. 
خداروشکر که بله گفتم!
20 سال زندگی عاشقانه!
اینها ایده هایی برای نوشتن جملات هستند.
یادآوری خاطرات با آلبوم عروسی
مرور خاطراتتان با تماشای عکس های دو نفره قطعا جالب خواهد بود. ضمن اینکه این ایده می تواند ایده مناسبی برای عکاسی سالگرد ازدواج بعدی شما باشد.
ژست های عاشقانه
ژست های عاشقانه در هر موقعیتی جذاب خواهند بود. این سوژه های جالب، زیبایی عکس هایتان را دوچندان می کند.

عکاسی سالگرد ازدواج

 

عکاسی سالگرد ازدواج

 

عکاسی سالگرد ازدواج