عکسبرداری و فیلم برداری عروسی

عکسبرداری و فیلم برداری عروسی به کمک تیم شادیتو
از خاطره انگیز ترین یادگارهای عروسی، فیلم و عکس های ثبت شده هستند که همواره برایتان به جا خواهند ماند. هزینه ای که عکسبرداری برای ارزان ترین پکیج ها توسط بعضی از آتلیه ها پیشنهاد می شود، بسیار بالا است. بعضی از عکاسان، فیلم برداری را هم انجام می دهند. در صورتی که می خواهید هم عکس و هم فیلم از مراسمتان داشته باشید، پیشنهاد می کنیم از دو نفر استفاده نمایید. 
عکاسی و فیلم برداری را به آشنایانتان واگذار نمایید.
امکان دارد بخواهید از عکاس و فیلم برداری استفاده کنید که در کار خود تبحر داشته باشد. می توانید از افراد فامیل برای عکس برداری و فیلم برداری کمک بگیرید. این موارد همه به بودجه ای که در اختیار دارید بستگی دارد. 
در انتخاب آتلیه حساسیت لازم را اعمال کنید.
همه جوانب را برای انتخاب آتلیه در نظر بگیرید. از دوستان و فامیلتان پرس و جو نمایید و در ارتباط با تالار عروسی، آتلیه و گل فروشی اطلاعات لازم را کسب نمایید. هم چنین هنگام صحبت با عکاس در مورد نوع و کیفیت دوربین ها، سوال بپرسید. منوهای پیشنهادی آتلیه ترکیبی از عکس های دیجیتال، عکس های چاپ شده، میزان ساعت فیلم برداری از عروسی و آلبوم عکس ها می باشد. حتما به این موارد توجه ویژه داشته باشید. پیشنهاد می کنیم پیش از مراجعه حضوری تلفنی با آتلیه ها صحبت کنید و نحوه برخورد آنها را مورد ارزیابی قرار بدهید. آتلیه هایی را انتخاب نمایید که نمونه کارهایشان مطابق آنچه در ذهنتان دارید باشد.

عکسبرداری و فیلم برداری عروسی

آتلیه های نوپا و تازه تاسیس برای کم کردن هزینه های عروسی برترینند.
همیشه کلمه تازه تاسیس به معنی غیر حرفه ای بودن نیست. بلکه آتلیه های تازه تاسیس به منظور جذب بیشتر مشتری، کارهایشان را با هزینه کمتر ارائه می دهند. از راهکارهای دیگر برای کم کردن هزینه های عروسی، پیدا کردن دانشجوی عکاسی علاقمند به عکاسی می باشد که تمایل به کسب تجربه در امر عکاسی دارد. 
همچنین می توانید عکس هایتان را چاپ نکنید و آنها را روی هارد یا دی وی دی دریافت نمایید. 
در سایر مطالب مرتبط، شادیتو آتلیه های فیلم برداری و عکسبرداری را آورده است.

عکسبرداری و فیلم برداری عروسی

 

عکسبرداری و فیلم برداری عروسی

 

عکسبرداری و فیلم برداری عروسی