فرق قیمت لباس عروس

فرق قیمت لباس عروس
در صورتی که اخیرا برای خرید لباس عروس به بازار رفته باشید، متوجه تفاوت قیمت ها خواهید شد. لباس های عروس از قیمت های پایین تا بسیر بالا موجود هستند. شاید بارها با ضرب المثل ((هیچ گرانی و ارزانی، بی علت نیست)) مواجه شده باشید. با مطالعه این مطلب مانند یک کارشناس برای خرید لباس عروس اقدام نمایید. 
شرکت و کشور سازنده
بارسلون، میلان و پاریس از شهرهایی هستند که طراحان بزرگ مد و لباس زیادی را در خودشان جای داده اند. برند و مبدا در انتخاب لباس عروس بسیار حائز اهمیت است. قطعا لباسی که در آتلیه در میلان طراحی شده است با لباس شرکت چینی از نظر کیفیت و قیمت قابل مقایسه نیستند. برای این که قیمت این لباس ها پایین بیاید، طراحان بیشتر این لباس ها را در کارخانه های خارج از اروپا تولید می کنند. ولی برند، همه فرآیند کنترل کیفیت را انجام می دهد. این افزایش قیمت قطعا به دلیل این است که لباستان را از یک برند ایتالیایی خریداری می کنید. 

فرق قیمت لباس عروس

محل و کیفیت ارائه لباس عروس
محل قرارگیری مزون نیز در قیمت موثر است. برای نمونه ممکن است بخواهید لباستان را از یک آنلاین شاپ خریداری نمایید که به هیچ وجه توصیه نمی شود. پیشنهاد می کنیم از یک مزون لباس عروس خودتان را انتخاب کنید. در صورتی که بخواهید لباستان را از یک مزون مجلل و دارای مشاوران متبحر خریداری نمایید، قطعا قیمت لباس فرق خواهد کرد.
نوع متریال به کاررفته در لباس عروس و تزیینات آن
از مهم ترین عوامل در لباس های عروس، نوع پارچه و متریالی است که در لباس به کار رفته است. برای نمونه لباسی که جنس آن تافته مصنوعی است با لباسی که جنس آن سیلک میکادو است یکی نیست. ممکن است درمورد جنس پارچه ها اطلاعی نداشته باشید ولی قطعا متوجه جنس پارچه خواهید شد. اگر لباسی را در نظر دارید که سنگدوزی شده است، قطعا باید مبلغ بیشتری بپردازید.
کیفیت دوخت و تزیینات لباس
یک لباس ساده که دارای کیفیت دوخت بالایی می باشد، زیباتر از لباسی است که مجلل است ولی بی کیفیت! برای نمونه سنگ دوزی های ظریف با تزییناتی که با چسب حرارتی روی لباس چسبانده شده است قابل مقایسه نیست. 

فرق قیمت لباس عروس

 

فرق قیمت لباس عروس

 

فرق قیمت لباس عروس

 

فرق قیمت لباس عروس

 

فرق قیمت لباس عروس

 

 

 

فرق قیمت لباس عروس

 

فرق قیمت لباس عروس

 

فرق قیمت لباس عروس

 

فرق قیمت لباس عروس