فهرست جامع کارهای جشن عروسی

فهرست جامع کارهای جشن عروسی
برنامه ریزی هوشمند برای جشن عروسی
معرفی برترین اپلیکیشن های برنامه ریزی برای عروسی، برای افرادی که ارتباطی نزدیک با دنیای دیجیتال و فناوری دارند، برنامه ای فوق العاده دقیق و کاربردی به شمار می رود.
 با توجه به پیشرفت تکنولوژی اپیکیشن های کاربری برای برنامه ریزی عروسی، به شما کمک می کنند تا دیجیتال و آنلاین جشنتان را مدیریت نمایید و هم زمان بی دغدغه به کارهای دیگرتان هم برسید. در حال حاضر شیوه های برگزاری جشن عروسی فرق زیادی نسبت به گذشته کرده است و شیوه های قدیمی تا حدودی از بین رفته اند.
 امری که موجب شده است تا برنامه ریزی های جشن عروسی از طریق نرم افزارهای موبایلی انجام شود و برنامه ریزی برای جشن های عروسسی نسبت به گذشته دچار تغییراتی شود، وجود یک همراه عالی می باشد. همراهی که سر موقع موارد متنوع را یادآوری نماید و ساعات و روزهایی را که ترتیب داده اید را به شما یادآوری نماید.
توصیه ی ما این است که به جای اینکه ریز به ریز جزییات را در دفترچه یادداشت کنید و انتظار داشته باشید که یکی از دوستانتان کار و زندگی اش را رها کند و همراهتان بیاید. از اپلیکیشن های برنامه ریزی عروسی که کارتان را راحت می کند استفاده نمایید.
پیدا کردن سالن ویژه ی برگزاری جشن و موارد مهم دیگر که از مهم ترین کارهای اولیه برای جشن به شمار می روند، برنامه ریزی برای جشن و نحوه ی دعوت مهمانانتان، در حال حاضر عمده ترین تغییرات را داشته اند و کاملا هوشمند شده اند. در ادامه شادیتو شما را در مورد این موارد راهنمایی می کند تا 
 برترین و موثرترین نرم افزارهای موبایلی را معرفی نماید تا جشنتان کاملا هوشمند و مدرن برگزار شود.

اپلیکیشن Weddingwire
این برنامه یک برنامه ی همه کاره برای مدیریت مهمانان شما می باشد. ضمن اینکه عکس و فیلم های زیادی را در اختیارتان می گذارد تا برای جشنتان از آن ها کمک بگیرید. مدل های متنوع آرایش، برترین موسیقی های رقص تانگو، کلیپ از جشن های عروسی واقعی و جدید ترین لباس های عروسی از مواردی هستند که این برنامه برای شما عزیزان تدارک دیده است.
اپلیکیشن wedding Happy
این برنامه یک همراه با دقت است که هیچ موضوعی از نظرش پنهان نمی ماند. ممکن است بسیار مشاهده کرده باشید که عروس و داماد دقیقا یک شب مانده به جشن عروسی شان تازه به خاطر می آورند که فراموش کرده اند کارت دعوت یکی از مهم ترین مهمانانشان را بدهند. در این شرایط دست پاچه می شوند و به ذهنشان نمی رسد چه کاری باید انجام دهند.
 برنامه فوق می تواند چند ماه به جشن عروسی همه موارد را مورد بررسی قرارداده و فهرستی از کارهایی که می خواهید انجام دهید را بریزید. می توانید تعداد مهمانانتان را مد نظر داشته باشید وعروسی تان را طبق بودجه ی مورد نظرتان برگزار کرده و هیچ گونه ولخرجی به خرج ندهید. از برترین برنامه ها برای اینکه کم و کسری برای به خانه ی بخت رفتن نداشته باشید، این برنامه را می توان نام برد.

برنامه ی Postable
 می توانید با راه اندازی برنامه ی Postable روی گوشی تان، کارت دعوت طراحی کرده و برای مهمانانتان ارسال نمایید. نرم افزار فوق این امکان را به شما می دهد تا کارت هایتان را چاپ نمایید. یک راه بهتر هم وجود دارد و آن ایمیل کردن آدرس مهمانانتان در نرم افزار است. بدون صرف هزینه ی اپ و بدون اتلاف وقت، برای مهمانانتان کارت دعوت ارسال نمایید.
اپلیکیشن اینستاگرام Instagram
 در واقع با وجود نرم افزارهای تلفن همراه، برعکس نرم افزارهای دیگر عکاس، وقت زیادی را برای پیدا کردن نور مناسب می گذارد. در همین حال یکی از مهمانان با گوشی خودش وارد کادر شده تا عکسی را ثبت کرده و در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام به اشتراک بگذارد. در واقع ممکن است زمان مناسب برای عکاسی فقط یک بار رخ دهد و اینستاگرام این موقعیت را از بین ببرد.
اپلیکیشن Guesterly
 با توجه به برنامه ی پیشین، با توجه به اینکه دیگر خیالتان در مورد مهمانانتان و دعوت آنها و برگزاری جشن عروسیتان آسوده شد، توصیه ما این است که از بهترین شب زندگی تان یادگاری جمع کنید و یادگاری های جمع آوری شده را با دیگران تقسیم کنید و آنها را هیجان زده نمایید.
 امکان به اشتراک گذاری موسیقی و عکس هایتان توسط فامیل و آشنایانتان، که با مشاهده ی آنها ذوق زده می شوید توسط این اپلیکیشن وجود دارد. ضمن اینکه آلبوم فوق قابلیت چاپ داشته و می تواند روی سایت قرار بگیرد.
 اپلیکیشن Evernote 
افزون بر برنامه ریزی عروسی، شما به برنامه ای احتیاج دارید که توانایی ثبت روزهای خوبتان را دارد و علاوه بر آن می تواند خاطراتتان را با عکس و صدای خودتان ثبت و ذخیره نماید. اور نوت از بهترین برنامه هایی است که توانایی ثبت کلیه خاطرات شما را دارد.
 آمادگی برای جشن عروسی تان با این برنامه به همین آسانی است.
با توجه به نزدیک شدن به مناسبت های خاص و روزهای تابستانی، بسیاری از افراد قصد دارند هر چه سریع تر برای جشن عروسی شان برنامه ریزی کنند و در پی تهیه و تدارک برای جشن عروسی شان باشند. درصورتی که شما نیزاز این دسته افراد هستید توصیه می کنیم با ما همراه باشید و ادامه ی مطلب را مطالعه نمایید.
اولین گام و کاری که باید پیش از هر کار دیگری انجام دهید، بلاتکلیفی است. این که ندانید چه زمانی جشنتان برگزار می شود انگیزه تان را برای ازدواج از بین می برد. پس اولین کار چک کردن تقویم است. می توانید زمانی را تعیین کنید که هر 2 خانواده طبق تاریخی پیش بینی شده در جشن بله برون تاریخ نهایی را مشخص کنند. مناسبت ها و تاریخ های مذهبی را نیز مد نظر قرار دهید. 
 تقویم سال آینده نیزازهمین الان روی سایت مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران قابل مشاهده است. هر دختری دوست دارد جشنی مجلل داشته باشد. هر چه سریع تر تکلیفتان را مشخص کنید که قصد دارید مهمانی خانوادگی بگیرید یا اینکه دوست دارید به یک مسافرت تفریحی و زیارتی بروید. 
 توصیه می کنیم برای برگزاری جشن عروسی تان نظر خودتان را اعمال کنید و پاسخ دخالت های بزرگترها را خیلی محترمانه بدهید. هرگز به خاطر چشم و هم چشمی خودتان را اسیر نکنید. برای نمونه نگویید من عروسی نخواستم و یا اینکه من بخاطر خواسته ی تو زیر بار قرض رفتم و عروسی برگزار کردم. در نظر بگیرید که اجاره یک خانه بهتر است یا اینکه جشن عروسی مجللی داشته باشید.

 بودجه تان چه قدر است؟
ریز به ریز تصمیماتتان را چه قبل از جشن و چه بعد از جشن را یادداشت نمایید و ریز به ریز هزینه ها را نیز بیاورید.
با توجه به بودجه تان منابع موجود برای تامین مالی را مورد بررسی قرار بدهید و کارهای غیر ضروری را از لیستتان حذف نمایید. کمی صرفه جویی مشکلات را حل می کند. پرس و جو و مشورت با بزرگ ترها به ویژه پدر و مادر همسرتان، در مورد راه های ارزان تر برگزار کردن جشن عروسی بسیار کارساز خواهد بود.
مهمانانتان چه افرادی هستند؟
طی لیست نوشتن ازتعداد مهمانانتان، توجه ویژه به هزینه هایتان داشته باشید تا اینکه بگویید چه کسی ناراحت می شود. امروزه افراد درک می کنند که برگزاری جشن عروسی پر هزینه و سخت است. لیست مهمانانتان را تهیه نمایید و توجه کنید که کسی را جا نیندازید.
 یک لیست تهیه نمایید.
اصلی ترین کار تهیه لیستی از بودجه و هزینه های موجود است. در صورت عدم وجود یک نقشه ی معین نمی توانید مسیر درست را طی کنید. حتا بودجه تان را در نظر بگیرید.
 تا چه حد می توانید روی کمک والدین و آشنایانتان حساب باز کنید. به طور واضح همه ی موارد را دقیق معین کنید و روی کاغذ بنویسید که همیشه با خودتان داشته باشید.
 جوگیر شدن را کنار بگذارید.
هرگز جمله ی الان که هزینه کردیم چه ایرادی دارد بیشتر هزینه کنیم را کنار بگذارید. هیچ وقت این جمله را برای شام یا لباس عروس استفاده نکنید. مطابق با بودجه تان پیش بروید.
 همین یک مقدار دیگر خرج کنیم ها روی هم کوله باری از قرض را برایتان به وجود می آورد. هرگز به چشم و هم چشمی ها توجه نکنید و راه اصلی خودتان را بروید.
پیشنهادی ارزشمند
می توانید هزینه ی هنگفتی که برای جشن عروسی تان در نظرمی گیرید را برای موارد اساسی تر زندگی تان خرج کنید. برای نمونه می توانید به جای خانه ای کوچک خانه ای بزرگ اجاره کنید و مقداری پول ته حسابتان باقی بماند تا پس از جشن عروسی تان به خودتان بپردازید یا به سفر بروید. رعایت این موارد از اهمیت بسیار برخوردار است.
 می توانید بسیاری از برنامه ریزی های جشن عروسی تان را به شکل آنلاین و با برنامه های دیجیتال انجام بدهید. عکس، فیلم و موسیقی و ... می توانید کارت های دعوتتان را هم اینترنتی ارسال نمایید.