فینگرفودهای ویژه جشن ها

فینگرفودهای ویژه جشن ها
فینگرفود یا غذای انگشتی مناسب سرو در جشن ها به همراه میوه و شیرینی می باشد. به علت سهولت در سرو، این غذاها طرفداران بسیاری دارد. 
کاپ کیک گوشت
کاپ کیک گوشت غذای خوش طعمی است که طرفداران بسیاری دارد. فقط بایستی گوشت چرخ کرده، فلفل دلمه ای، قارچ و یا هر ماده غذایی که آن را می پسندید، در ظروف کیک بریزید. البته بدون اینکه شکر به آن اضافه نمایید. 
کوکو سبزی انگشتی
کوکو سبزی یک غذای گیاهی است که طرفداران بسیاری دارد. به اندازه یک و نیم تا دو سانت باگت را برش بزنید و داخل دایره ها  را خالی کنید. درون تابه بگذارید و داخل آن را با مواد کوکو سبزی پر کنید. زمانی که یک طرف آن سرخ شد، طرف دیگر آن را هم سرخ کنید. بعد از آن روی آن را با گوجه و زیتون دیزاین کنید. 
اسنک چوبی
اسنک از جمله غذاهایی است که طرفداران بسیاری دارد و در بیشتر مهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد. می توانید زمانی که داخل نان تست را با اسنک پر می کنید، یک چوب بستنی را بین مواد اسنک قرار بدهید و پس از آن اسنک را داخل اسنک ساز قرار دهید. 
ته چین های انگشتی
معمولا فینگرفودها به صورت فست فود تهیه می شوند. اغلب ته چین ها به صورت مکعبی تهیه می شوند. می توانید آنها را درون قالب مافین قرار بدهید و داخل فر بگذارید. 
جامبوشلز
جامبوشلزها همان ماکارونی های صدفی بزرگ هستند که می توانید آنها را با موادغذایی گوناگونی نظیر: کشک بادمجان، کالباس، الویه و مواد ماکارونی پر کنید. 
سیخ های چوبی
سیخ های چوبی کوچک ویژه جوجه کباب و فینگرفود که با سوسیس، خیارشور، گوجه فرنگ و پنیرهای رنگی آنها را پر کرده اید به میز تولدتان جلوه خاصی می بخشد. 
لیوان های سبزیجات
می توانید لیوان های پلی کربنات تهیه کنید و کلم، هویج، کاهو و گوجه داخل آن قرار بدهید. در صورتی که سالادها هم تک نفره تهیه شوند کار شما و مهمانانتان آسان تر خواهد بود. 

فینگرفودهای ویژه جشن ها

کیک مرغ
نان تست را به مایونز آغشته نمایید. مخلوط مرغ، بخش سفید پیازچه و گردو و ادویه که قبلا در بلندر مخلوط کرده اید را روی آن ریخته و نان تست دیگری را روی آن بگذارید و به شکل دلخواهتان آن را تزیین نمایید. 
توپ سیب زمینی شکم پر
بایستی سیب زمین به خوبی پخته و با روغن زیتون و نمک و فلفل مخلوط نموده و به شکل توپک های گرد در بیاورید. داخل آن را خالی کنید و با مواد دلخواهتان آنها را پر کنید. می توانید روی ان را پنیر بریزید و برای زمان کوتاهی داخل فر بگذارید تا پنیر آن آب شود. 
کاناپه الویه
می توانید یک نان تست را به چهار قسمت مربعی یا مثلثی تقسیم کنید و روی آن را با الویه پر کنید و روی آن را با گوجه و خیارشور تزیین نمایید. می توانید لایه دیگری نان روی آن بگذارید. الویه جزو غذاهای محبوب است که در بیشتر مهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد.
تارت کشک بادمجان
به طور کلی تارت های موجود در فروشگاه های جشن تولد، طعم خوشایندی ندارند. پیشنهاد می کنیم در صورتی که برایتان مقدور است خودتان تارت های کشک بادمجان را تهیه نمایید و داخل آن را با کشک بادمجان پر کرده و روی آن را با گوشت چرخ کرده، خیارشور و گوجه گیلاسی تزیین کنید.
داخل نان باگت را خالی کرده و آن را روی یک سطح پهن کنید و با وردنه اندکی آن را صاف نمایید. یک لایه کالباس و یک لایه پنیر ساندویچی بگذارید. پس از آن مساوی دو تا سه سانتی متر برش بدهید و نان را به صورت فشرده از درازا قرار بدهید. داخل کیسه فریزری بگذارید و برای مدتی درون یخچال بگذارید. با فواصل دو یا سه سانتی متر برش داده و روی آن را با گوجه گیلاسی و خیارشور و خلال دندان بیارایید. 
پیتزای تست
می توانید نان های تست را در ابعاد کوچک و با قالب های کوچک فانتزی تهیه کنید. مواد پیتزا را اندکی تفت داده و روی نان تست بریزید و در دمای 180 درجه قرار دهید. پیتزای تست طعم فوق العاده ای خواهد داشت. 

فینگرفودهای ویژه جشن ها

 

فینگرفودهای ویژه جشن ها

 

فینگرفودهای ویژه جشن ها

 

فینگرفودهای ویژه جشن ها