لباس جشن تولد کودک

لباس جشن تولد کودک
تمام والدین دوست دارند جشن تولد کودکشان، روزی سراسر هیجان و خوشحالی باشد. به طور کلی دخترخانم ها دوست دارند لباسی بپوشند که مانند یک پرنسس به نظر برسند و آقا پسرها اغلب تمایل دارند مانند شخصیت کارتونی محبوبشان به نظر برسند. بایستی لباسی را برای کودکتان انتخاب نمایید که از پوشیدن لباسشان احساس زیبا بودن به آنها دست بدهد.
فصل سال، مکان برگزاری جشن تولد، منظورمان این است که جشن در فضای بسته یا باز برگزار می شود و تم تولد همگی در انتخاب لباس تولد دخیل هستند. انتخاب لباس براساس تم تولد بسیار جذاب خواهد بود. تم تولد هماهنگ با شکوفه های بهاری برای تولد در فصل بهار و در محیط باز بسیار جذاب خواهد بود. رنگ های شاد تابستانه، برای تولدهایی که در فصل تابستان برگزار می شوند بسیار مناسب است. تم نارنجی و زرد برای تولدهای پاییزی بسیار مناسب است. تم برف و رنگ آبی برای زمستان بسیار زیبا خواهد بود.
می توانید برای تهیه لباس های جشن تولد کودک، به برخی از اسباب بازی فروشی ها سر بزنید و یا از کانال های تلگرامی یا صفحات اینستاگرامی خرید کنید. هم چنین می توانید لباس های مورد علاقه فرزندتان را بدوزید. حتما لباس فرزندتان باید با تم و کیک و ... هماهنگ باشد.

لباس جشن تولد کودک

انتخاب کیک و تم براساس شخصیت مورد علاقه کودکتان
انتخاب لباس تولد و کیک و تم تولد فرزندتان می تواند براساس شخصیت کارتونی مورد علاقه وی باشد. دخترها معمولا به کیتی، سیندرلا، سفیدبرفی، شاهزاده یخی و پسرها اغلب به بتمن، سوپرمن، زورو، هالک، مرد عنکبوتی و ... علاقمند هستند. باب اسفنجی، میکی موس، مینیون ها و... از شخصیت هایی هستند که هم دخترها و هم پسرها به آن علاقه دارند.

لباس جشن تولد کودک

 

لباس جشن تولد کودک

 

لباس جشن تولد کودک