لباس بچگانه دخترانه

لباس بچگانه دخترانه
حتما نباید لباس های دخترانه را در بخش لباس های دخترانه پیدا کنید. پیشنهاد می کنیم یک سر هم به غرفه لباس های پسرانه بزنید. 
اکسسوری های تازه
کمربند، کلاه، روسری و مواردی نظیر اینها می توانند ظاهر دخترتان را چند برابر شیرین تر و با نمک تر نشان بدهد. می توانید از هدبند به جای کمربند، برای مواقعی که کمربند هم قد او نیست استفاده نمایید. 
سایز بزرگ تر یا نه؟
در بزرگسالان باید لباس های اندازه خودشان تهیه شود ولی در لباس های دخترانه اینگونه نیست. بلوزهای رکابی سایز بزرگ برای دخترتان انتخاب مناسبی است. می توانید آن را در تابستان به یک پیراهن تابستانه تبدیل نمایید. حتی می توانید شلوار جینی با قد بلند تهیه کرده و پایین آن را تا بزنید. نباید به اندازه ای بزرگ باشد که اجازه حرکت به کودکتان ندهد.

لباس بچگانه دخترانه

لباس خواب ممنوع
استفاده از پیژامه و انواع لباس خواب و لباس راحتی آسان ترین راه است. کودک شما در هر سنی می تواند خوش تیپ باشد. لگینگ های دخترانه، جوراب شلواری و تونیک دخترانه، جذابیت خاصی را به کودکتان می بخشد. 
از آرایش کردن کودکان بپرهیزید.
بعضی از مادران کودکان را هنگام عکاسی، آرایش می کنند. لطفا از انجام این کار بپرهیزید. چرا که پوست بچه ها خیلی حساس است و استفاده از لوازم آرایشی برای دختربچه ها اصلا جذابیت ندارد. بالعکس بسیار ناخوشایند است. 
لباس هایی با پارچه طرحدار
لباس هایی که رنگ و طرح مشابهی دارند را انتخاب نمایید. اینگونه لباس های خودتان و دختر کوچولویتان با هم ست خواهد شد.
هدبند موپنبه ای
هدبندها کودکان را جذاب تر می کنند و زیبایی آنها را چند برابر می کند. می توانید از همه فروشگاه ها هدبندهای دخترانه را خریداری کنید یا خودتان آن را درست کنید.
قانون شکنی کنید.
حتما نباید لباس کودکتان رنگ صورتی باشد. بلکه لباس هایی با رنگ های متفاوت را انتخاب کنید. از رنگ های گوناگون استفاده نمایید.

لباس بچگانه دخترانه

 

لباس بچگانه دخترانه

 

لباس بچگانه دخترانه

 

لباس بچگانه دخترانه

 

لباس بچگانه دخترانه

 

لباس بچگانه دخترانه

 

لباس بچگانه دخترانه