لباس عروس استایل کلاسیک

لباس عروس استایل کلاسیک
متداول ترین مدل لباس عروس میان ایرانیان، لباس عروس کلاسیک است. با توجه به این موضوع انتخاب کلیه موارد در این کار، سبک دشواری نیست. بین خریدهای عروسی خرید لباس عروس از اهمیت خاصی برخوردار است که در این استایل هم بسیار مورد توجه واقع می شود. در حقیقت لباس عروس های مدرن و متداول هم در این طبقه بندی قرار می گیرند.
لباس عروس کلاسیک
مرزبندی و محدودیت چندانی در انتخاب لباس عروس به سبک کلاسیک وجود ندارد و مدل های بسیاری در این سبک پیش رویتان خواهد بود. نکته ای که حتما باید به آن توجه ویژه داشته باشید، اصل رسمی بودن لباس است. ضمن اینکه هرگز پارچه ها و اکسسوری های عجیب را انتخاب نکنید.
لباس های آستین دار که جنس دانتل یا ساتن دارند، در سال های گذشته به علت بهره مندی از پوشیدگی و آراستگی خیره کننده در طبقه بندی محبوب ترین لباس های عروس قرار گرفته اند. ضمن اینکه موجب جلوه بیشتر عروس می گردد.
عمدتا لباس عروس کلاسیک به فرم A-Line (مثل حرف Aانگلیسی) و Ball Gown (پف و فنردار) می باشند تا ظاهر لباس عروس زیباتر باشد. به همین علت برای دوختشان پارچه های آهاردار را مورد استفاده قرار می دهند. 

لباس عروس استایل کلاسیک

المان های بسیاری در استایل کلاسیک به کار می رود تا این استایل دل پسندتر واقع شود. دلیل استفاده از سنگ یا نگین در دوخت لباس هم به همین موضوع باز می گردد. انتخاب نگین ها یا سنگ ها و کریستال های ساده و شکل دار و کار کردن روی یقه، آستین، کمر و دامن لباستان، در زیبایی لباستان بسیار اثرگذار است. در صورتی که لباستان آماده است می توانید اکسسوری های نظیر این اکسسوری را انتخاب نمایید.
به کارگیری تور در این استایل کمک شایانی به زیبایی آن می کند، می توانید تورهای ساده و تورهایی با حاشیه هاهنگ با لباستان استفاده نمایید. 
از سایر المان هایی که به زیباتر و جذاب تر به نظر رسیدن لباستان کمک می کند و با سبک کلاسیک هماهنگی دارد، دنباله متوسط و یا بلند می باشد. 
محدودیتی برای انتخاب یقه لباس وجود ندارد. می توانید یقه هفت، یقه قایقی و یقه گرد را انتخاب کنید. کلیه یقه های موجود یک مدل را انتخاب نمایید. انتخاب یقه لباستان باید به شکلی باشد که با فرم صورت و گردنتان هماهنگی داشته باشد و به جواهراتتان و خودتان جلوه بیشتری ببخشد. فرم بدن و کشیدگی گردنتان را باید در نظر بگیرید. این استایل برای افرادی که به لباس پوشیده هم علاقه دارند، بسیار مناسب است.
استایل کلاسیک برای عروس خانم هایی که لباس عروس ساده را می پسندند و تمایل دارند لباسشان بیشتر از اینکه شلوغ باشد، خوش برش باشد و روی اندامشان بنشیند، موجود است هم برای آن دسته از عروس خانم هایی که مدل شلوغ را می پسندند و دوست دارند لباس عروسی را انتخاب کنند که خاص باشد. به طور کلی عروس خانم های ساده پسند متحمل ریسک کمتری می شوند، چرا که لباس های ساده در عین ظریف بودن، از جلوه خاص و جذابی نیز برخوردارند. 

لباس عروس استایل کلاسیک

 

لباس عروس استایل کلاسیک

 

لباس عروس استایل کلاسیک