لباس عروس رویایی

پسند یک لباس عروسی خاص برای شبی رویایی به بررسی و بازدید از لباس عروس های مختلف احتیاج دارد. 
در ادامه توضیحاتی را مطرح می کنیم که چه مواردی ملاک انتخاب لباس عروس مناسب می باشند؟ 
زمان مناسب برای تهیه ی لباس عروسی خاص
یک ماه پیش از جشن عروسی تان حتما دست به کار شوید و اقدام به انتخاب لباس عروس نمایید. سالن ها، سایت ها و مجلات منابع بسیار مناسبی برای انتخاب لباس عروس مورد نظرتان هستند. این مورد مختص عروس خانم هایی است که می خواهند لباس عروسشان را اجاره یا خریداری نمایند. آن دسته از عروس خانم هایی که تمایل دارند لباس عروسشان دوخته شود، پیشنهاد ما این است که حداقل از 6 ماه قبل از جشن عروسی شان اقدام نمایند.
یقینا همه ی خانم ها مانکن پوشاک نیستند. مهم ترین مورد انتخاب، لباسی است که زیبایی هایشان را بیشتر مطرح سازد. حتما زمان انتخاب لباس، شانه ها و شکم و و باسن و حتی قدتان را در نظر بگیرید. قرمز، سبز و لباس هایی از این قبیل برای رنگ لباس عروس مناسب نیستند. در تمام نقاط دنیا عروس لباسی به رنگ سفید، نباتی، شیری و رنگ هایی از این دسته رنگ ها به تن می کنند. عده ای از خانم ها تمایل دارند با انتخاب رنگ های عجیب، متفاوت به نظر برسند.

لباس عروس رویایی

پیشنهاد ما این است لباس هایی را انتخاب کنید که بعدها با دیدن عکس هایتان از انتخابتان احساس پشیمانی به شما دست ندهد.
لباس هایی که قد را بلندتر نشان می دهند مناسب آن دسته از عروس خانم هایی است که قد کوتاهی دارند و لباس هایی که قد را کوتاه تر نشان می دهند مناسب آن دسته از عروس خانم هایی است که قدشان بلند است و می خواهند قدشان کوتاه به نظر برسد.
موضوعی حائز اهمیت
توصیه می کنیم دو خانم دیگر هم همراهتان ببرید تا در مورد لباستان نظر بدهند. چرا که خانم ها نکات ریزتری را در می یابند که از دید آقایان پنهان است. حتی همسرتان هم متوجه ریزه کاری های لباستان نمی شود. پس حتما یک یا دو خانم همراهتان ببرید.
ابتدا کفش های روز جشن عروسی تان را به پا کنید و پس از آن لباس عروستان را انتخاب نمایید. خیالتان از اندازه ی لباستان آسوده شود که لباستان تنگ نیست یا اینکه به تمام قسمت هایتان می آید.

لباس عروس رویایی

 

لباس عروس رویایی

 

لباس عروس رویایی

 

لباس عروس رویایی