لباس عروس و دستکش با استایل وینتیج

لباس عروس و دستکش با استایل وینتیج
بسیاری از افراد زمانی که برای نخستین بار کلمه وینتیج را می شنوند، فکر می کنند چون این کلمه به معنی قدیمی است حتما سبکی از مد افتاده است. در حالی که هرگز اینگونه نیست. در صورتی که به این سبک علاقمند هستید و می خواهید همچون ستاره های فیلم ها بدرخشید، می توانید با استفاده از بهترین پارچه ها لباس عروسی زیبا داشته باشید. 
لباس عروس سبک وینتیج
در صورتی که لباس عروس وینتیج را انتخاب کردید، باید موارد زیر را در نظر بگیرید. مدل های خاص را بپسندید. فقط قبل از هر موضوعی از انتخابتان مطمئن شوید.
اغلب لباس عروس های وینتیج از آستین های خاص به شکل زنگوله ای یا پفی ست برخوردارند که بلند یا کوتاه دوخته می شوند. یقینا در عکس های قدیمی این لباس ها را دیده اید.
به طور کلی این نوع لباس عروس ها یقه پوشیده تری در مقایسه با لباس های مدرن دارند که کامل گردن را می پوشانند. علاوه بر این برخی از آنها دامن های چند طبقه دارند.
تور و دانتل اثر ویژه ای روی لباستان به جا می گذارند. به ویژه در صورتی که مانند شنل روی لباستان واقع شوند.

لباس عروس و دستکش با استایل وینتیج

کلاه یا تور نقش ویژه ای در زیبایی بیشترتان خواهد داشت.
دستکش های تور به همراه مدل موی کلاسیک فوق العاده زیبا خواهد بود. هرچه بیشتر مدل موهایتان کلاسیک تر باشد، انتخابتان بهتر خواهد بود.
دستکش با استایل وینتیج
استفاده از دستکش، کلاه و تور می تواند بسیار جذاب به نظر برسد. توجه کنید که دستکش با استایل مورد نظرتان همخوانی داشته باشد.
دستکش های بلند برای افرادی که سبک قدیمی تر را دوست دارند مناسب تر است. اغلب در انتهای دستکش ها، طراحی و دیزاین خاصی وجود دارد. پاپیون یا مروارید از این دیزاین ها است.
دستکش های فینگرلس یا انگشتی با گیپور ساده یا کار شده برای سبک وینتیج بسیار مناسب است. به طور کلی دستکش و لباس عروس بایستی با هم هماهنگی داشته باشند.

لباس عروس و دستکش با استایل وینتیج

 

لباس عروس و دستکش با استایل وینتیج

 

لباس عروس و دستکش با استایل وینتیج