لباس مادر عروس و مادر داماد

لباس مناسب مادر عروس و مادر داماد
مهم ترین افراد حاضر در مجلس عروسی مادر عروس و مادر داماد می باشند. بعد از جشن عروسی آنها، جشن عروسی فرزندان از پرهیجان ترین مراسم زندگی آنها می باشد. آنها ترجیح می دهند لباسی شیک و متفاوت که متانت آنها را حفظ میکند را انتخاب کنند. در ادامه انواع مناسب لباس برای مادر عروس و مادر داماد را مطرح می کنیم.
انتخاب لباس براساس سن
لازم به ذکر است سن فقط یک عدد است. افکار و روحیه انسان هاست که سن آنها را تعیین می کند. پدر و مادر عروس و داماد حامیان زندگی آنها هستند و این بزرگتری در لباس آنها هم بایستی مشخص باشد. برای نمونه یقه های دکلته و بلوزهای نیم تنه و پیراهن های پفی و بالای زانو انتخاب مناسبی نیستند. لباس هایی مناسب را انتخاب نمایید. این موضوع نباید موجب شود از چیزی که در ذهنتان است دور بمانید.

لباس مادر عروس و مادر داماد

راحتی لباس عروس و داماد
شب عروسی برای مادرعروس ومادر داماد بسیار پر اضطراب است. چرا که دائما در حال خوشامد گویی به مهمانان هستند و لباس تنگ به آنها اجازه تحرک نمی دهد. از این رو باید لباس راحتی انتخاب شود. همچنین گن های ساعت شنی نیز موجب اذیت و آزار آنها می گردد. مادر عروس و مادر داماد باید به مهمانان خوشامدگویی کنند، با عروس و داماد برقصند و به تک تک مهمانان سر بزنند. پس باید لباسی راحت انتخاب کنند.
رنگ مورد علاقه تان را انتخاب نمایید.
هیچ گونه محدودیتی برای انتخاب رنگ ها وجود ندارد. رنگ های شاد مثل نارنجی یا قرمز ایده فوق العاده ای خواهد بود. در انتخاب رنگ سن و سال مطرح نیست. رنگ ها با روحیات شما ارتباط تنگاتنگ دارند. در این بین توجه کنید باید به تاثیر رنگ ها روی پوست اشخاص توجه داشته باشید. رنگ های روشن و سرد مثل کرمی، لیمویی، آبی از بهترین رنگ ها می باشد. 
پیشنهاد می کنیم در هیچ مراسمی رنگ سفید نپوشید. اگر جشن دخترتان است و دوست دارید رنگ سفید را انتخاب نمایید، لباس شیری یا سفید رنگ می تواند مناسب باشد. ولی اگر جشن عروسی پسرتان است، پوشیدن لباس سفید ممکن است احساس ناخوشایندی را در عروس خانم به وجود بیاورد. 
سایزبندی لباس ایرادات اندامتان را نمی پوشاند!
باید در نظر داشته باشید سایزبندی لباس موجب پوشاندن ایرادات اندامتان نمی شود. بیشتر افراد با این تصور که لباس های تنگ و گشاد ایرادات اندامشان را می پوشاند، در انتخاب لباس دچار اشتباه می شوند. اگر در انتخاب سایز لباس با مشکل مواجه هستید تونیک های حریر که روی باسن را می پوشانند انتخاب مناسبی خواهد بود. دامن های تنگ به همراه این تونیک ها بسیار جالب خواهد بود. در جهت پوشاندن بازوها بزرگ و بالاتنه چاق پیراهن های شنل دار و آستین های گیپور هم انتخاب بسیار مناسبی است. یقه های فرنچ و ایستاده یا برش حلزونی برای افرادی که سینه های بزرگ و بالاتنه توپر دارند مناسب نیست. چرا که موجب چاق تر به نظر رسیدن افراد می گردد. 
مدل مناسب لباس مادر عروس و داماد
پیراهن های سنگ دوزی شده و کار شده، سارافون های گیپور و مجلسی، سارافون های گیپور، مدل هایی مثل کت و دامن، دامن ها و پیراهن های میدی، ماکسی های بلند یا دنباله دار با پارچه های کرپ انتخاب های مناسبی برای مادر عروس و داماد است که مناسب سن آنها هم می باشد و وقار آنها را نیز حفظ می کند. همان طور که گفتیم سایز لباس ایرادات اندام شما را نمی پوشاند اما مدل لباس روی فرم اندام بسیار تاثیر گذار است. پس به این موضوع توجه ویژه داشته باشید.
پیشنهاد می کنیم خیلی از آنچه در نظر دارید دور نشوید. روز عروسی فرزندان بهترین روز زندگی هر پدر و مادری است. در مابین تدارکات جشن عروسی نباید از خودتان غافل شوید. بایستی در جشن عروسی فرزندتان بدرخشید. هر آنچه دوست دارید را انتخاب کنید. 

لباس مادر عروس و مادر داماد

 

لباس مادر عروس و مادر داماد

 

لباس مادر عروس و مادر داماد