لباس پسرانه مناسب

لباس پسرانه مناسب
باید لباسی را برای پسربچه ها انتخاب کنید که هم از بدن او در مقابل آفتاب و زمین خوردگی حفاظت نماید. همچنین باید او را خنک نگه دارد. 
ممکن است فکر کنید یک شلوار با تی شرت آستین کوتاه یا حلقه ای برای تابستان، مناسب ترین مدل لباس پسرانه است. در حالی که باید به مواردی نظیر: حفاظت از پوست مقابل خراش ها، خنک بودن پارچه لباس، جلوگیری از آفتاب سوختگی و محافظت از پوست در مقابل آسیب حاصل از زمین خوردن، گزیدگی های حاصل از نیش حشرات و برگ گیاهان دقت کنید.
لباس هایی که رنگ روشنی دارند را برای فصل تابستان انتخاب کنید. رنگ های روشن موجب جذب میزان کمتری از نور آفتاب می شوند و در نتیجه بدن نیز دیرتر داغ می شود. لباس بایستی پوست را از تابش نور به پوست و آفتاب سوختگی حفظ نماید. تی شرت پسرانه سفید و نازک برای بازی کردن های طولانی مدت بیرون از خانه مناسب نیست. تی شرت های سفید نور را بیش از اندازه از خودشان عبور می دهند. 

لباس پسرانه مناسب

شلوارک و تی شرت آستین کوتاه یا شلوار و لباس آستین بلند؟
لباس آستین کوتاه و شلوارک فقط درمورد گرما انتخاب مناسبی است. ولی در زمین های خاکی، چمن های بلند بازی و سنگلاخ انتخاب مناسبی نیست. در چنین مواردی باید لباسی را انتخاب کنید که همه بدن او را پوشش دهد. لباس آستین کوتاه و شلوار برای محیط های کف پوش شده است. برای حفاظت از پوست کودکان خود، کرم ضد آفتاب ویژه کودکان را از یاد نبرید. 
لباس های نخی انتخاب مناسبی هستند.
الیاف نخی هوا را از خودشان عبور می دهند و بدن را خنک نگه می دارند. ضمن اینکه در پوست لطیف کودکان، حساسیت ایجاد نمی کنند. لازم به ذکر است لباس های نخی برای استفاده موقت مناسب هستند. یعنی در صورتی که کودکتان هر روز ورزش می کند، می توانید برای او لباس ورزشی تهیه کنید. آن هم به این دلیل که لباس های ورزشی حرفه ای متشکل از الیاف مصنوعی می باشند و در صورتی که یک فعالیت ورزشی را با تی شرت نخی انجام دهید آنگاه پارچه عرق را به خودش می گیرد و سرما خواهید خورد.
جوراب
در فصل تابستان نباید از جوراب غافل شد. چرا که برای محافظت از پاها، جوراب ها مناسب ترین انتخاب هستند. 
کلاه پسربچه
باید کلاهی را انتخاب کنید که دارای اندازه متناسب باشد و بتوانید اندازه آن را تغییر بدهید.
اجازه بدهید پسرتان خودش رنگ و طرح کلاه را انتخاب کند. 
یک کلاه کپ با نقاب بزرگتر را برای حفاظت از پوست انتخاب نمایید. 

لباس پسرانه مناسب

 

لباس پسرانه مناسب

 

لباس پسرانه مناسب

 

لباس پسرانه مناسب

 

لباس پسرانه مناسب

 

لباس پسرانه مناسب

 

لباس پسرانه مناسب

 

لباس پسرانه مناسب