لباس کوتاه مخصوص نوعروسان

لباس کوتاه مخصوص نوعروسان
نخستین چیزی که با شنیدن نام لباس شب در ذهن بیشتر افراد نقش می بندد، لباس های ماکسی و بلند و یا لباس های پری دریایی و چین دار است. درحالی که لباس های کوتاه نیز جزو لباس های مجلسی به شمار می روند. لباس های کوتاه انتخاب مناسبی برای نوعروسان می باشد. چرا که اندام را زیباتر و سن را جوان تر نشان می دهد. متاسفانه بعضی از افراد اعتماد به نفس پوشیدن این نوع لباس ها را ندارند. چرا که اکثریت معتقدند لباس های کوتاه موجب چاق به نظر رسیدن اندام می شوند و یا عروس خانم های محجبه بر این باورند لباس کوتاه با استایلشان، فاقد همخوانی است. پیشنهاد می کنیم حتما لباس های کوتاه و دامن های عروسکی را جزو انتخاب های خودتان قرار بدهید.

لباس کوتاه مخصوص نوعروسان

انتخاب صحیح رنگ و مدل لباس
نوعروس هایی که می خواهند لباس کوتاه را انتخاب کنند، باید به مدل و رنگ لباس توجه داشته باشند. اندام هایی که اضافه وزن دارند و پر هستند، باید مدل های راسته در بالاتنه و در قسمت ران ها و باسن، مدل های راسته و تنگ را اتخاب نمایند. برای افرادی که در ناحیه ران و باسن خود اضافه وزن دارند، باید لباس های دنباله دار کوتاه را انتخاب نمایند.خانم های ریزنقش و اندام های گلابی شکل، بهتر است دامن های کلوش کوتاه و عروسکی را انتخاب نمایند. 
در مورد رنگ لباس باید بگوییم رنگ های روشن بر پایه صورتی، شامپاینی، لیمویی، سفید و نسکافه ای، آدامسی انتخاب مناسبی برای افرادی است که به نسبت قدشان کوتاه است. رنگ های آبی کاربنی، طوسی، زرشکی و خاکستری و طوسی برای افرادی که اضافه وزن دارند مناسب است.

دلایل استفاده از جوراب شلواری
استفاده از جوراب شلواری به همراه لباس های کوتاه انتخاب بسیار مناسبی است. براساس شرایط موجود می توانید جوراب شلواری انتخاب کنید. افرادی که فاقد اضافه وزن هستند می توانند با خیال راحت جوراب شلواری های شیشه ای و رنگ پا را انتخاب کنند. سایر افرادی هم که اضافه وزن دارند و یا محجبه هستند می توانند از جوراب شلواری های مشکی استفاده کنند. این گونه کمتر نگران بالارفتن دامنتان خواهید بود. می توانید برای محافظت در برابر سرما هم از جوراب شلواری استفاده کنید.البته در فصل های زمستان و پاییز می توانید برای محافظت در مقابل سرمای هوا، جوراب شلواری های توکرکی رنگ پا یا تیره انتخاب مناسبی خواهد بود. 
پوشاندن سلولیت های موجود در قسمت ران و پشت پا، از دلایلی است که خانم ها را به پوشیدن جوراب شلواری ترغیب میکند. بیشتر خانم ها به علت مشکلات هورمونی، عوامل ژنتیکی و یا کاهش وزن به سلولیت مبتلا می شوند. می توانید برای حل کردن این موضوع از اسپری های برنزه کننده استفاده کنید.
اکسسوری ها را فراموش نکنید.
دققت داشتن به جزییات همیشه نمایانگر طراحی استایل شماست. موضوعی که مهم است این است که موقع پوشیدن لباس های کوتاه، اهمیت استفاده از این جواهرات، چند برابر می شود. تاج های گل، کیف های دستی، گردن بندهای مرواریدی و ... از اکسسوری های عروس به شمار می رود. 
انتخاب کفش مناسب با لباستان
در صورت انتخاب لباس های کوتاه، برای انتخاب صندل، کفش، بوت آزاد هستید. در هر شرایطی کفش های پاشنه بلند جذابیت مخصوص به خودش را دارد. کفش های بالرین یا عروسکی برای افرادی که مبتلا به دردهای استخوانی هستند و یا قد دامنشان به اندازه ای کوتاه است که با پوشیدن کفش پاشنه بلند با مشکل مواجه خواهند شد، کفش های بالرین یا عروسکی و کفش های تخت هم اگر قدتان خیلی کوتاه نباشد، انتخاب مناسبی خواهد بود.
بوت های لگ و بوت های کوتاه هم می تواند در فصل سرما انتخاب جالبی محسوب شود.

لباس کوتاه مخصوص نوعروسان

 

لباس کوتاه مخصوص نوعروسان

 

لباس کوتاه مخصوص نوعروسان

 

لباس کوتاه مخصوص نوعروسان

 

لباس کوتاه مخصوص نوعروسان

 

لباس کوتاه مخصوص نوعروسان