لحظات مهم فیلم و عکس عروسی

لحظاتی که میبایست در فیلم و عکس ثبت شود.
بسیاری از زوج های جوان تصور می کنند زمانی که با آتلیه عروس قرارداد بستند دیگر همه چیز به پایان رسیده است و می توانند از انتهای کار اطمینان حاصل کنند. قابل ذکر می باشد در صورتی که با موسسه ای با سابقه کاری عالی عقد قرارداد انجام داده باشند این آسودگی خاطر تا حدود بسیاری می تواند صحیح باشد.
تمام آنچه که در نظر دارید را برای مجموعه طرف قراردادتان مطرح نمایید چراکه سبب می شود تا کمی از قالب کلیشه ای و تکراری شان دور شده و تلاش بر این داشته باشند که نظرات شما را نیز در کار مد نظر قرار دهند.

لحظات مهم فیلم و عکس عروسی


بعضی از لحظات در عروسیتان وجود دارند که میبایست آنها را ثبت کرد تا برایتان بمانند. از تیم عکاسی مربوطه درخواست کنید این لحظات را ثبت کنند.
1)لحظه خداحافظی
زمان وداع عروس با اعضای خانواده اش خصوصا پدرش، لحظه وداع داماد با پدرش، حتما باید ثبت شوند. این لحظات نباید مانند یک فیلم سینمایی ثبت شوند. چرا که هر چه واقعی تر و طبیعی تر باشد زیباتر است.
2) عروس در اتاق خصوصی خود
این مورد سکانس نوستالژیکی می باشد که در بسیاری از کشورها حائز اهمیت بوده و از اهمیت زیادی برخوردار است.اتاقی که در آن بزرگ شده است و روزهای نوجوانی اش را در آنجا سپری کرده و سایر موارد، مصاحبه ای انجام می شود تا در مورد هرچه برایش عزیز است توضح دهد.
3)داماد در جمع دوستان خود
از جالب ترین سکانس ها لحظات وداع داماد با دنیای مجردی می باشد.سکانسی که آقا داماد لحظات آخر مجردی خود را با دوستانش سپری می کند.شوخی ها،خاطراتشان همه و همه عالی و به یادماندنی خواهد بود.زیبایی این لحظات به واقعی بودن آنهاست.
4)مهمانان خاص
دوستانی که از راه دور، برای مثال شهرهای دیگر یا خارج از کشور برای عروسیتان دعوت شده اند یا افرادی که احتمال دارد تا سالها پس از عروسیتان آنها را ملاقات نکنید مهمانان خاص به حساب می آیند.امکان دارد در آینده فرصتی نباشد که اوقاتتان را کنارشان سپری کنید.لیست مهمانانتان را به سرپرست تیم عکاسی بسپارید تا از لحظاتی که کنارشان هستید تصاویر و فیلم ثبت نماید.
پشت صحنه عروسی که عروس و دامادها بدون توجه به دوربین عروس و داماد در حال شوخی با هم یا مهمانان می باشند در لیست قشنگ ترین لحظات عروسی می باشند.

لحظات مهم فیلم و عکس عروسی


5) پشت صحنه ها و اتفاقات به یاد ماندنی
در طول زمان جشن موارد بسیاری از قبیل بارش برف یا باران، قطع ناگهانی برق و سایر موارد وجود دارد. هرگز حالت مضطرب به خودتان نگیرید.در عوض به چشم خاطره ای به یاد ماندنی به آن نگاه کنید و از عکاستان بخواهید این لحظات و پشت صحنه عروس و داماد را ثبت کند.

 

لحظات مهم فیلم و عکس عروسی

 

لحظات مهم فیلم و عکس عروسی