لوازم آرایش عروس

در صورتی که تازه عروس هستید حتما حواستان به کیف وسایل آرایشتان باشد به دلیل اینکه پساز عروسی با سیل دعوت اقوام رو به رو خواهید شد. در ادامه لیستی از اقلام مورد نیاز عروس را شرح خواهیم داد.

لیست لوازم آرایش عروس


1-پرایمر-هر قدر که وسایل آرایشتان خارق العاده باشد ساعات کاریولانی و زیاد در مقابل آفتاب و الودگی هوا قرار داشتن سبب کمرنگ شدن آنها خواهد شد.بهتر است یک پرایمر با کیفیت تهیه کنید که ماندگاری لوازم آرایشتان را بیشتر کن و نیازی به خرید مجدد لوازم آرایش و هزینه های گزاف نباشد.
2-برای محافظت از پوستتان از کرم های اس پی اف دار استفاده کنید.این کرم ها مرطوب کننده های رنگی هستند که اس پی اف دارند و از پوستتان در برابر آفتاب حفاظت می کنند.استفاده از کرم پودر برای مصارف روزانه تان توصیه نمی شود. توصیه ما این است که  به جای کرم پودراز کرم های اس پی اف دار استفاده کنید.

لیست لوازم آرایش عروس


3-پالت ساده سایه چشم:برای خرید پالت به پالتی با رنگ های دودی،صورتی رنگ و خاک و برنز نیاز دارید.همین رنگ ها کفایت می کند.پول خود را صرف خرید پالت 20-25 رنگی نکنید چرا که اکثر رنگ های آن بلا استفاده می ماند.
4-کرم پودر با رنگ مناسب:هرگ برای استفاده روزانه توصیه نمیکنیم ولی وجود یک کرم پودر رای مهمانی ها ضروری است.حتما رنگ متناسب با پوستتان را استفاده کنید.
5-مداد لب:رژ لب سبب می شود که رژ لبتان از لب بیرون نزند. حتم رنگ های صورتی، هلویی، قهوه ای و قرمز از واجبات کیف لوازم آرایش هستند.

لیست لوازم آرایش عروس


لوازم آرایش عروسی
6-رژ لب: هر مقداری هم که آرایش داشته باشید صورتتان بدون رژ سرد است.رنگ های ارغوانی،قرمز و قهوه ای مناسب هر نوع پوستی می باشد.همچنین می تواند چندین رنگ را نیز با هم ترکیب کنید. در صورتی که پوستتان روشن است رنگ های صورتی روشن و هلویی و برای پوست های تیره رنگ های قهوه ای و ارغوانی و هلویی توصیه می شود.
7-مداد چشم ژله ای: عروس های امروزی سرشان بسیار شلوغ است و وقت برای آرایش ندارند می توانید از مداد چشم ژله ای به جای خط چشم استفاده کنید.
8-سرمه: سرمه به تنهایی برای جذاب تر نشان دادن چشمانتان کافی است.پیشنهاد ما این است که ازرنگ های آبی سیر، سبز، نوک مدادی و مشکی برای کیت لوازم آرایشتان استفاده کنید.
9-برنزر چند رنگ: همواره یک پودر برنز کننده چند رنگ همراهتان داشته باشید تا در تمامی فصول از آن بهره ببرید. در فصل تابستان پیشنهاد ما استفاده از رنگ های تیره و در فصل زمستان پیشنهادمان استفاده از رنگ های روشن است.
10-ریمل: این محصول از واجبات آرایش است حتی سایه تان صورتی براق یا مشکی دودی باشد. حتی در صورتی که تمایل دارید ارایشی طبیعی داشته باشید فقط سرمه، برق لب و ریمل نیاز دارید.

لیست لوازم آرایش عروس


11-بالم لب:لب ها نیازمند رطوبت هستند . اگر پیش از استفاده از رژ لب از بالم لب استفاده کنید لبهایتان ترک نمی خورد.ضمنا پر تر به نظر خواهد رسید.
12-پد آرایشی: در صورتی که برای کرم پودر زدن به جای انگشت از پد آرایشی استفاده کنید بهتر روی پوستتان پخش می شود. و یکدست تر خواهد بود.
13-رژ گونه دو رنگ:رنگ های صورتی، هلویی و خاکی به هر نوع چهره و آرایشی می آیند در صورتی که خواهان رنگی با تناژ تیره هستید این دو رنگ را با هم مخلوط کنید. هرگز مبالغ گزاف برای پالت های مختلف هدر ندهید.
 14-لاک قرمز لاک ناخن قرمز همواره زیباست. لاک قرمز در کیف لوازم آرایشتان کفایت می کند و نیازی به استفاده از رنگ های دیگر نیست.
15-آرایش پاک کن:پایان روز صورتتان را با آب رسان پوست پاک کنید. خوابیدن با ارایش باعث چروک شدن پوست می گردد.هر قدرهم خسته بودید پیش از خواب صورتتان را پاک کنید.

لیست لوازم آرایش عروس

 

لیست لوازم آرایش عروس