لوازم آرایش چشم قهوه ای

در صورتی که چشمانتان قهوه ای رنگ است حتما به وسایلی که سبب بیشتر و براق تر نشان دادن رنگ چشمتان می شود نگاهی بیندازید.
 اگر چشمتان قهوه ای رنگ است رنگ چشمتان را نادیده نگیرید شما از لحاظ ژنتیکی بسیار خوش اقبال هستید.این رنگ چشم بر خلاف رنگ آبی و سبز ست کردن هررنگ لوازم آرایشی را متناسب با رنگ چشمتان آسان می کند.شما توانایی این را دارید که از هر نوع لوازم آرایشی به منظور زیباتر شدن چشمتان استفاده کنید.

آرایش چشم


 MAC Teddy Eye Kohl
هر چند وقت یکبار بهتر است خط چشم سیاه خود را کنار بگذارید. مداد چشم قهوه ای سبب نشان دادن جذابیت بیشتر چشم هایتان می باشد.این محصول از MAC دارای رنگ تیره تری است که برای جلوه دادن بیشتر چشمتان استفاده می شود.
Clique Lid Pop-Willow Pop
آیا تا بحال رنگ سبز را امتحان کرده اید؟ رنگ سبز با چشمان قهوه ای سازگاری بالایی دارد. سایه ی کلینیک ظاهری سازگاری را برای هرنوع آرایشی دارد.
Nars Outremer Matte Eyesadw
تضاد موجود بین رنگ های آبی لاجوردی و قهوه ای ترکیبی زیبا را به وجود می آورد. رنگ آبی سبب درخشش چشمانتان می شود.
Make Up For Ever ME654 Cauldren
برای تناژ دادن به آرایش های خنثی و کمی گرمی بخشیدن به چشمان قهوه ای از سایه قهوه ای آجری استفاده کنید.این امر سبب جلوه دادن و براق تر نشان دادن چشم هایتان می شود.
حتما مطالعه کنید: معرفی 7 ترفند آرایشی برای داشتن چهره ای جذاب و دلربا
Bobi Brown Long wear Gel Sparkle-Night Sky
استفاده از رنگ آبی و قهوه ای در عین تضادی که دارند سبب دستیابی به ظاهری زیبا می شود. سایه ژل مانند بابی براون براقیت خاصی را به چشمتان می دهد و می توانید به جای خط چشم به کار ببرید.
Maybelline Eyeshadow Color Tatto-Eternal Gold 05
رنگ هایی که تناژ گرم و متالیک دارند سبب براقیت و درخشندگی چشمانتان می شود. میتوانید از سایه طلایی رنگ میبلین برای قسمت میانی چشمتان استفاده کنید.
YSL Volume Effect Faux Clis-Fascinating Violet
رنگ بنفش نیز همانند رنگ آبی میتواند گزینه مناسبی برای نشان دادن رنگ چشمانتان باشد.به همین منظور می توانید از ریمل بنفش رنگ با مارک ذکر شده استفاده کنید.این محصول براقیت ودرخشندگی زیبا و ملایمی به چشمانتان می دهد.
Urban Decay Naked Far Pallete
در صورتی که از آن دسته از اشخاصی هستید که به آرایش چشمانتان اهمیت بسیاری قائل هستید و سایه زدن برایتان به عادتی معمول تبدیل شده است پالت سایه با مارک ذکر شده شامل 2 گ مناسب چشم های قهوه ای یکی از گزینه های جذاب است.