ماسک های درخشان کننده پوست صورت

ماسک های درخشان کننده پوست صورت
همه مواد غذایی که روزانه از آنها استفاده می کنید، فقط برای استفاده خوراکی نیستند بلکه بعضی از آنها به عنوان غذایی کامل برای پوست به شمار می روند. در ادامه ماسک های دست ساز که پوستتان را درخشان تر می کند را آموزش داده ایم. 
ماسک سفیده تخم مرغ، لیمو و عسل (ماسک سفت کننده و روشن کننده پوست)
این ماسک تاثیر فوق العاده ای دارد. برای اینکه اثر آن را مشاهده کنید، باید هفته ای دو تا سه باراز آن استفاده نمایید. اگر 6 تا 7 ماه از آن استفاده نمایید تاثیر آن را به خوبی مشاهده خواهید کرد. کلیه اثرات آکنه و لک، از روی پوستتان از بین می رود. بهتر است پیش از استفاده روی بخشی از پوستتان آن را تست کنید و اطمینان یابید به پوستتان ضرر نمی رساند. چرا که ممکن است لیمو به پوستتان آسیب برساند.
ترکیب ماسک با خانواده توتها (ماسک لایه بردار)
این ماسک، شادابی و نشاط را به پوستان هدیه می کند. 
2 قاشق غذاخوری عسل و 2 قاشق غذاخوری ماست ساده را در مخلوط کن با هم مخلوط کنید.
یک چهارم فنجان از توتهای مخلوط شده را به ترکیب های گفته شده بیافزایید. روی صورت و گردن تمیز و خشک، از این مخلوط بزنید و پس از 10 تا 15 دقیقه صورتتان را با آب گرم شست وشو بدهید. 
آنزیم های طبیعی در مرکبات و ویتامین C سبب روشن سازی پوستتان می شوند.

ماسک های درخشان کننده پوست صورت

تمشک در مقایسه با بلوبری از آنتی اکسیدان بیشتری برخوردار است. 
ماسک دارچین و عسل (ماسک ضد آکنه)
بیشتر شدن خون رسانی و اکسیژن رسانی به سطح پوست سبب خشکی پوست و بهبود آکنه های پوست می شود. مواد آنتی باکتریال موجود در عسل سبب از بین رفتن باکتری های سطح پوست و جلوگیری از چین و چروک پوست می شود. قرمزی و التهاب پوست به علت وجود مواد ضد التهابی کاهش می یابد. این ماسک برای آکنه ها به ویژه آنهایی که تا سالها بعد از سن بلوغ هم باقی می مانند تاثیر بسزایی دارد. 
دو قاشق چای خوری عسل، یک قاشق چای خوری پودر دارچین را در یک کاسه کوچک ترکیب کنید.
آنها را به خوبی با هم ترکیب نمایید و با انگشتانتان این ترکیب را روی صورت و گردنتان بمالید. اجازه دهید این مخلوط 10 تا 15 دقیقه روی پوست صورتتان بماند. 
اجازه دهید 10 تا 15 دقیقه روی پوستتان بماند.صورتتان را با آب ولرم شست و شو دهید و با یک تونر مناسب آن را پاک کنید. ترکیب آب و آب لیمو یک تونر طبیعی برای پوست است. توجه کنید وجود دارچین در این ماسک در صورت استفاده ی بیش از حد به پوستتان آسیب می رساند. بیشتر از یک الی دو بار در هفته از این ماسک استفاده نکنید. 

ماسک های درخشان کننده پوست صورت

 

ماسک های درخشان کننده پوست صورت

 

ماسک های درخشان کننده پوست صورت