محوکردن جوش صورت

محو کردن جوش صورت 
بیشتر خانم ها علاقمند به پوستی شاداب هستند. در این مطلب نحوه پوشاندن جوش های صورت را با استفاده از لوازم آرایشی مطرح می کنیم. 
در مرحله اول بایستی محلی که آکنه دارد و قصد دارید آن را بپوشانید را مشخص نمایید. 
سپس از یک مرطوب کننده سازگار با پوست خود استفاده نمایید. مرطوب کننده فاقد چربی مناسب ترین انتخاب است. ضمن اینکه مرطوب کننده موجب می شود پودرهای مورد استفاده برای جوشاندن جوش ها و کانسیلر کمتر به چشم بیاید. سپس روی آن نقطه را با مرطوب کننده فاقد چربی پوشانده تا در صورت ایجاد پوسته پوسته روی آن نقطه، کامل هموار گردد. 
برخی برندها کانسیلرهای مخصوصی داشته که می توانند پوشش مناسبی ایجاد نمایند. در صورت عدم دسترسی به کانسیلر مناسب، بایستی کانسیلری را انتخاب نمایید که دارای اندکی پایه ی زرد باشد. کانسیلرهای دارای تن زرد، برای پوشاندن جای جوش، زخم، تتو بسیار مناسب هستند. 
حلقه کانسیلر را با انگشت تا جایی که پوستتان ظاهری یکنواخت پیدا کند، روی محل مورد نظر بمالید. 
برای اینکه پوستتان رنگی یکنواخت داشته باشد، از کرم پودر همیشگی خود روی صورتتان استفاده نمایید. با حرکات ضربه ای کرم پودر را روی صورتتان بزنید. هرگز کرم پودر را آن قدر نزنید که کانسیلر زیرین چشمتان پخش شود و مجددا قرمزی زیر چشمتان نمایان گردد. 
پودر اجازه نمی دهد کانسیلر به آسانی از بین برود. 

محوکردن جوش صورت
انتخاب کانسیلر مناسب
کانسیلر روشن تر از رنگ طبیعی پوستتان مناسب نیست. چرا که این گونه موجب سفید شدن بیش از حد زیر چشم ها می شود. در نتیجه چهره از حالت طبیعی اش بیرون می آید. توجه داشته باشید که کانسیلرهایی که با استفاده از اسفنج مالیده می شوند، از کمترین قدرت پوشش دهی برخوردارند. به طور کلی کانسیلرهای استیک (جامد) انتخاب مناسب تری است. 

محوکردن جوش صورت

 

محوکردن جوش صورت