مدل لباس عروس برای اندام های گوناگون

مدل لباس های مناسب برای اندام های گوناگون
لباس های کاملا بلند، بالا تنه دکلته و دکلته ( فاقد یقه)، برای اندام گلابی شکل مناسب است. اندامی که فرد چربی بیشتری دور باسن خود دارد، اندام گلابی شکل نامیده می شود. هم چنین لباس هایی که در بالا تنه شان تزیینات دارند، سبب بیشتر دیده شدن شانه ها و بالاتنه می گردد. همچنین توازن بین بالا تنه و پایین تنه برقرار می شود. 
لباس هایی که دامن پفی و پرچین دارند مناسب اندام های لاغر و بدون برجستگی و به اصطلاح تخت می باشند. استفاده از گردن بند و جواهرات بزرگ و درخشان نیز می تواند بر زیبایی و هماهنگی اندام و لباستان بیفزاید. 
لباس هایی که دامن پفی و پرنسسی دارند برای عروس های قد بلند گزینه بسیار مناسبی می باشد. هم چنین می توانید از تور بلند هم استفاده کنید. به طور کلی عروس های قد بلند می توانند از تمام مدل ها استفاده کنند. 
لباس هایی که روی بالا تنه شان کار شده است برای اندام سیبی شکل اصلا مناسب نیستند. اندام سیب شکل اندامی است که بالا تنه و دور کمر پهن است. لباس های یقه هفت و یک کمربند تقریبا پهن بالا تنه تان را بلندتر جلوه می دهد و توازن بین نیم تنه بالا و پایین برقرار می شود. ضمن اینکه لباس های آستین دار سبب پوشاندن بازوها و لاغرتر نشان دادن شما می گردد.

مدل لباس عروس برای اندام های گوناگون

اندام هایی که شبیه به ساعت شنی می توانند انواع مدل های لباس عروس را انتخاب کنند. اما لباس هایی که خط کمر دارد و کمرتان را بهتر مشخص می کند مناسب تر خواهد بود. لباس های ماهی شکل فوق العاده جذاب خواهند بود. 
لباس های یقه هفت باز برای اندام های مثلثی که بالا تنه از پایین تنه کوچکتر است، بسیار مناسب است. چرا که شانه ها را کوچکتر نشان می دهد. هرگز از لباس های آستین دار که بالا تنه تان را پهن نشان می دهد استفاده نکنید. 

مدل لباس عروس برای اندام های گوناگون