مدل های پالتو و لباس ترکی

مدل های پالتو و لباس ترکی
از زمان های دیرین تا به امروز، برخورداری از ظاهر آراسته برای بانوان مهم بوده است. در حال حاضر هم گرایش به شیک پوشی و پیروی از مد روز، جایگاه بیشتری نسبت به گذشته پیدا کرده است. در واقع آراستگی ظاهر هر فردی سلیقه ی آن فرد را نشان می دهد. در ارتباط با چگونگی ست کردن لباس و در نظر گرفتن رنگ پوست و اندام افراد می توانند بسیار شیک پوش به نظر برسند.
به علت وسعت یافتن ارتباطات و دسترسی آسان، بازار لباس های خارجی خصوصا ترک در ایران داغ شده است. بخشی از این ترویج هم به علاقه ی افراد به برنامه های شبکه های ترکیه و ارتباطی که افراد با سریال های ترکیه ای دارند بر می گردد.
علت رونق بازار از طرف فروشندگان به مقوله ی مسافت باز می گردد. پس دلیل اینکه ترکیه می تواند برترین گزینه برای وارد کردن اجناس مرتبط با بازار پوشاک باشد، نزدیکی از نظر مسافت با کشور ما باشد. مسیر زمینی و هوایی سفر به ترکیه ارزان بوده و نزدیک هم هست.
خریداری لباس ترکی
بسیاری از مردم برای خرید به ترکیه می روند که به اصطلاح یک تیر و دو نشان بشود. هم خرید کرده اند هم اینکه خوش بگذرانند.
توصیه ی ما خرید از دو شهر مرزی وان و ایغدیر می باشد. هزینه ی لباس در این دو شهر به مراتب نازل تر بوده و با مقداری وسواس، می توانید برای چند ماهتان در یک روز لباس خریداری نمایید. ضمن اینکه این دو شهر نسبت به ایران نزدیک بوده و فرهنگشان هم تا حدودی به ایران نزدیک است.
در صورتی که قصدتان از سفر به ترکیه به خرید محدود نمی شود و می خواهید از جاذبه های گردشگری هم دیدن کنید، پیشنهاد می کنیم حتما از استانبول هم دیدن کنید. در شهر استانبول فروشگاه های معتبری وجود دارد که افزون بر راهنمایی های مناسب در مورد خرید در ارتباط با اصل بودن کالا نیز خریدی رضایت بخش و مطمئن انجام بدهید.
 دلیل انتخاب لباس ترک چیست؟
بیشتر مردم زمان خریداری لباس به چند مورد توجه ویژه دارند. این توجه ویژه در تهیه ی وسایل ضروری مثل پالتو و لباس های مجلسی بیشتر دیده می شود. در صورتی که با دقت لباس های ترک را خریداری کنید از انتخابتان فوق العاده راضی خواهید بود. چرا که هم از تنوع گوناگون و هم از کیفیت بالایی برخوردارند. بیشتر مردم کشور توانایی تهیه ی لباس های مارک را ندارند و در عین حال تمایل دارند لباسی مناسب بپوشند.
بیشتر تولیدات ترکیه ای، به دلیل نزدیک بودن فرهنگشان با فرهنگ ایرانیان، خواستگاه مناسبی در ایران پیدا می کنند. همین رونق و بازار فروش مناسب تولید کنندگان ترکی را تشویق می کند تا کالاهایی مطابق با سلیقه ی ایرانیان تولید کنند.                                                                                                                                                                                                                                                                                   
پالتو
با توجه به اینکه پالتو از خرید هایی است که هر چند سال یکبار صورت می گیرد، یقینا اولین مقوله که برای تهیه ی آن در نظر می گیرید، کیفیت آن می باشد. پوست و چرم و پالتوهای پشمی، طرفداران بیشتری را به خود جذب می کنند. توجه به جنس پالتو، در شهرهای سردسیر فوق العاده پر اهمیت است. هم کیفیت مهم است هم قیمت کالای مورد نظر
حراجی های پالتو و لباس کرکی
بیشتر روزهای سال فروشگاه ها و برندهای مشهور با توجه به مناسبت های مختلف، در کشورهای اروپایی و آسیایی کالاهای خودشان را به حراج می گذارند. مناسب ترین زمان برای تهیه ی لباس زمستانی خصوصا پالتو، انتهای زمستان و هنگام آغاز حراج های زمستانی می باشد. 
انواع مختلف پالتوها
توصیه می کنیم پیش از انتخاب پالتوی مورد نظر، الگویی مناسب از اندامتان داشته باشید و آگاهانه خرید کنیم.
اشکال گوناگون اندام اشخاص
بدن هایی که در بخش میانی گردتر بوده و پاها لاغرتر است، سیب شکل نام دارد. 
شانه ها عریض و باسن باریک تر می باشد. این نوع اندام مثلثی معکوس نام دارد.
آن دسته از اندام هایی که بخش بالا و پایین بدن صاف می باشد و زمانی که مستقیما نگاه می اندازید، عرض شانه ها و کمر و باسن نسبتا برابر است، موزی شکل نام دارد.
بخش بالا و پایین بدن در تعادل قرار دارند و کمر باریک می باشد. این نوع اندام ساعت شنی نام دارند. 

مدل پالتو و لباس ترکی

توصیه ما به خانم های چاق انتخاب پالتویی است که گشاد و شل نباشد و رنگ های تیره را انتخاب نمایند.
پالتوهای بسیار بلند و گشاد برای افراد قد کوتاه که جثه ی ریزی دارند مناسب نیست. پالتوهای پشمی و خزدار برای این افراد انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود.
برای اندام های چاق و گوشتی پالتوهای کوتاه به هیچ وجه گزینه ی مناسبی نیست.
پالتوهای شیک و شنل مانند، مناسب اندام های پسرانه هستند، پارچه های طرح دار، خزدار، که از رنگ های شاد و جذاب برخوردارند برای این دسته از افراد مناسب است. این لباس ها اگر به هر شخص دیگری ظاهری دخترانه بدهد، به شما ظاهری شیک می بخشد.
اگر می خواهید از پالتویتان برای سال بعد نیز استفاده نمایید توصیه می کنیم رنگ سال را انتخاب نکنید.
با خرید از برندهای مشهور و قابل اطمینان ترکیه ای، از خریدتان اطمینان دارید.
تولید کننده های ترک کیفیت محصول را اولویت قرار داده و قیمت مناسبی را برای آن تعیین می کنند.
بایستی لباسی مناسب انتخاب کرده که با اندامتان هماهنگ باشد.
رنگ مناسبی را در نظر بگیرید.
هزینه ی واردات پوشاک از لحاظ هزینه به دلیل اینکه از نظر مسافت ایران و ترکیه به هم نزدیک ترند مناسب تر است.

مدل پالتو و لباس ترک

 

مدل پالتو و لباس ترکی