مراقبت های پوستی روزهای پیش از عروسی

مراقبت های پوستی روزهای پیش از عروسی برای عروس و ساقدوش ها
اگر از آن دسته عروس خانم هایی هستید که نسبت به امور مراقبتی پوستتان بی اهمیت بودید، بایستی خاطر نشان شویم که پاکسازی، جوان سازی و کارهای عمده دیگری وجود دارند که بایستی در روزهای قبل از عروسی تان انجام بدهید. با انجام این کارها یک ماه قبل از عروسی تان آسوده خاطر خواهید شد. 
حداقل یک ماه پیش از جشن عروسی تان، از یک لایه بردار ملایم به منظور از میان بردن پوست مرده و نیز استفاده از کرم های شب و روز مناسب برای یک درخشش طبیعی مفید می باشد. 
برای داشتن پوستی شفاف و شاداب، مقادیر فراوان آب و انواع غذاهای سرشار از آنتی اکسیدان را در برنامه خود بگنجانید. 
در آغاز کار، صبح و شب یعنی روزی دوبار صورتتان را پاکسازی کنید. در پایان کار به منظور تکمیل نخستین فرآیند مراقبتی پوست، از مرطوب کننده ای مناسب استفاده کنید.
برای اینکه دچار استرس و اضطراب نشوید، برای ملاقات هایتان برنامه ریزی داشته باشید. 
موهای خود را در زمان مناسب رنگ کنید و کوتاه نمایید. به منظور تازه نگه داشتن آرایشتان در طول روز، از آرایشگر یا میکاپ آرتیستتان بخواهید از مواد آرایشی مرغوب استفاده کند. 
یک هفته مانده به جشن عروسی
یک هفته مانده به جشن عروسی تان، کارهایی نظیر: اپیلاسیون، وکس، برنزه کردن، مانیکور و پدیکور را انجام دهید. لازم به ذکر است برای مو زدایی روشی را انتخاب کنید که پوستتان را کمتر ملتهب سازد و آسیب کمتری را به پوستتان وارد کند. 
برای اینکه پوستی درخشان و شاداب داشته باشید توصیه می کنیم یک هفته پیش از عروسی را در کنار خانواده بگذرانید. راز داشتن پوستی شاداب در فکر راحت می باشد. 

مراقبت های پوستی روزهای پیش از عروسی

در صورتی که در روزهای نزدیک جشن عروسی تان جوش یا تاول روی پوستتان مشاهده کردید، اصلا آن را دستکاری نکنید. به جای آن از یک کمپرس گرم استفاده کنید و یا از درمانی که دکتر پوست آن را پیشنهاد می کند استفاده نمایید. 
اگر قصد کاشت مژه دارید، یک هفته پیش از جشن عروسی زمان مناسبی می باشد. کاشت مژه تار به تار طبیعی تر به نظر می رسد.
یک روز مانده به جشن عروسی
حتما یک روز مانده به جشن عروسی تان حداقل 8 لیوان آب بنوشید و حداقل 8 ساعت خواب مفید داشته باشید. 

مراقبت های پوستی روزهای پیش از عروسی

 

مراقبت های پوستی روزهای پیش از عروسی

 

مراقبت های پوستی روزهای پیش از عروسی