موارد یادآوری یک هفته پیش از عروسی

موارد یادآوری یک هفته پیش از عروسی
برنامه ریزی عروس و داماد از ماه ها قبل از جشن عروسی شان امری طبیعی است. فقط یک یا دو هفته پیش از جشن عروسی تان با یک برنامه ریزی تکمیلی به منظور اطمینان از درست انجام شدن کارها از طرف کسب و کارهای جشن و برگزاری بهتر جشن، می توانید اطمینان کامل حاصل نمایید. 
با کلیه اشخاصی که به نوعی در جشنتان خدمت رسانی می کنند دائم در ارتباط باشید. 
با تک تک افراد از قبیل: گل آرایی، تالار، آتلیه، آرایشگاه و... تماس برقرار کنید تا در روز عروسی با تماس تلفنی آنها غافل گیر نشوید. 
برای شام با تالار هماهنگی لازم انجام دهید و تعداد اشخاصی که به مهمانان اضافه می شوند، برای نمونه عکاسان یا گروه نوازندگان را یادآوری کنید. 
برای هماهنگی نهایی زمان سوار شدن عروس و داماد و... با موسسه کرایه اتومبیل تماس برقرار نمایید. 
تدارکات جشن عروسی: فردی را مسئول تدارکات جشن عروسی نمایید تا نورپردازی، سفره عقد و... را پیگیری نماید.
پرداخت مالی: یک نفر را مسئول پرداخت های مالی کنید تا روز جشن عروسی تان دائما در مورد پرداخت ها از شما سوال نشود.
تماس ضروری: شماره ی یک یا دو نفر از دوستانتان را به کلیه تامین کنندگان جشن عروسی بدهید تا در صورت بروز مشکل بتوانند مستقیما با خود آن ها تماس برقرار کنند. 

موارد یادآوری یک هفته پیش از عروسی

حتما به موضوع چیدمان مهمانان حتما به حضور گروه عکاسان یا موزیک توجه ویژه داشته باشید و مکان های بهتری را به آنان اختصاص بدهید. 
با دقت بسیار زمان های آرایشگاه های عروس و داماد را رزرو نمایید. 
آراسته بودن عروس و داماد در روز جشن عروسی از مواردی است که باید توجه ویژه ای به آن داشت، پس دو هفته قبل از جشن عروسی تان با آرایشگاه تماس بگیرید و مراحل مراقبت از ناخن و پوست و مو را آغاز نمایید. اطمینان حاصل کنید که حداقل دو ساعت از زمان آرایشگرتان را رزرو نمایید تا با مشکل مواجه نشوید. 
به فکر چاره برای برای مهمانانی که به کمک احتیاج دارند باشید. 
در صورتی که مهمان مسن یا بیمار دارید، در مورد ایاب و ذهاب و محل اقامت آن ها به فکر چاره باشید. چرا که باید نهایت قدردانی را از مهمانانی که با وجود این مشکلات در مراسم تان حضور پیدا می کنند را به جا آورید. 
زمان کافی را به آماده شدنتان اختصاص بدهید.
حتما چمدانتان را برای روز عروسی و ماه عسل آماده کنار بگذارید. از یک هفته پیش از جشنتان، وسایلتان را ببندید و لوازمتان را جدا کنید تا روز آخر با مشکل مواجه نشوید. در صورتی که مراسمتان در تالارهای خارج از شهر برگزار می شود حتما پیش بینی موارد اضطراری را بکنید و لوازم آرایش و وسایل در اختیار داشته باشید.
بایستی لباس عروس و داماد را آماده در دسترس داشته باشید.

موارد یادآوری یک هفته پیش از عروسی

روز قبل از عروسی لباس عروس و داماد را به خشک شویی بدهید و اطمینان حاصل کنید لباس ها را صحیح و سالم تحویل گرفته اید. لباس ها را در کاور مخصوص و دور از گرد و غبار نگه داری کنید تا تنها چند ساعت قبل از شروع مراسم بپوشید تا اتوی لباس هایتان از بین نرود.
سبدهای خوش آمدگویی و گیفت ها را به موقع تحویل تالار بدهید.
توجه کنید سبد هدایای مهمانان را به موقع تحویل مسئولین تالار بدهید و در مورد نحوه اهدای آنها به مهمانان تعلیمات لازم را به عمل آورید. 
حتما این مواد را بین مهمانانتان پخش کنید.
گیفت های مهمانان را برای زمان شام عروسی آماده کنید.
کارت های دعوت جشن عروسی و مراسم دیگر را در بازه ی زمانی مناسب و با دقت بسیار در اختیار افرادی که دعوت شده اند بگذارید.
هدایای مخصوص والدین عروس و داماد را فراموش نکنید.
مدارک مورد نیاز را در زمان مناسب در اختیار عاقد و دفتر ازدواج بگذارید.

موارد یادآوری یک هفته پیش از عروسی

 

موارد یادآوری یک هفته پیش از عروسی

 

موارد یادآوری یک هفته پیش از عروسی