موچین ابرو

موچین ابرو
موچین های ابرو که امروزه نیز به شدت روی بورس هستند و در سالن های زیبایی نیز در اغلب موارد، به جای بند از آنها استفاده می شود، ابزار بسیار مناسبی برای برداشتن ابروها هستند که در این مطلب به طور کامل به بررسی آن پرداخته ایم. 
برترین موچین های ابرو
موقع برداشتن ابرو، زمان استفاده از موچین، حتما از فولاد ضد زنگ، فاقد نیکل یا سایر آلیاژها در اطراف فولیکول مو استفاده نمایید. به طور کلی موچین های آرایشی و طبی، دارای سرهای گوناگونی هستند. بیشتر موچین ها 8 سانتی متر طول داشته و به نحوی طراحی شده اند که بدون اینکه آسیبی به پوستتان برسد، از آنها استفاده نمایید. 
موچین ابرو
موچین های کج یا آنهایی که سرشان نوک تیز است، موها را با زاویه دقیقی برداشته و کار کردن با آن هم، از بقیه آسان تر است. در حقیقت موچین هایی که دارای شیب زیادی در سر خودشان هستند به شما اجازه صاف نگه داشتن موچین را مقابل صورتتان می دهند. 
ایده آل ترین موچین ها برای موهای زیرپوستی و یا درآوردن موهای نازک و تراشه های چوب، بسیار مناسب است. این ابزار، برای استفاده شخصی افرادی مناسب می باشد که می دانند چه کاری انجام می دهند. 
نحوه برداشتن ابرو
در بیشتر کشورها، برای برداشتن ابروها، مجوز لازم است. در صورت عدم بیرون آوردن گردی انتهای فولیکول مو، مو را در ضخیم ترین نقطه ی فولیکول شکسته و مو ضخیم تر از پیش رشد می کند. 
کدام موچین ها نامناسب اند؟
موچین های مربعی، گرد و نوک صاف برای برداشتن ابرو مناسب نیستند. چرا که فاقد دقت لازم هستند. موچین های نوک گرد نظیر موچین های بی خطر قیچی شکل می باشند. در حقیقت برای افراد تازه وارد مناسب است. 
نحوه نگه داری از موچین
هر اصطکاکی روی نوک موچین، موجب کندی موچین می گردد. زمانی که از موچین استفاده نمی کنید، آن را به شکل افقی روی یک پارچه نرم قرار بدهید. نحوه نگه داری موچین با قلم موها متفاوت است.
موچین ابرو
 
موچین ابرو
 
موچین ابرو
 
موچین ابرو