مژه های بلند

مژه های بلند
مواد موجود در چسب های کاشت مژه حاوی فرمالدئید هستند. از این رو کاشت مژه از راه های خطرناک برای پرپشت کردن مژه هاست. در این مطلب راهکارهای طبیعی بلند شدن مژه را آورده ایم. 
روغن زیتون، نارگیل و بادام را مخلوط کرده و با برس تمیز به مژه هایتان بمالید. از ریشه شروع کرده و 5 ثانیه برس ریمل را نگه دارید. 4 تا 5 بار پیش از خواب این کار را انجام بدهید. روغن بادام منبع غنی ویتامین های E، A و B است. همچنین مژه ها را نیز تقویت می کند. می توانید رشد مژه ها را با استفاده از روغن نارگیل بیشتر کرده و آنها را تیره تر کرد. روغن زیتون سرشار از اسید اولیک و ویتامینE  می باشد. 

مژه های بلند

یک قاشق غذاخوری روغن گلیسیرین را با یک زرده تخم مرغ مخلوط کرده و به وسیله یک گوش پاک کن آن را روی مژه هایتان بزنید و اجازه دهید یک ساعت بماند. سپس با آب سرد مژه هایتان را بشویید. میکرونیوترینیت، ویتامینE ، چربی و امگا 3 از منابعی است که در زرده تخم مرغ وجود دارد و با شکنندگی و خشکی مژه ها مقابله می کند. در واقع مژه هایی سالم و قوی را برایتان به ارمغان آورده و عملکرد آن به نرم کننده شباهت دارد. گلیسیرین نیز مثل نرم کننده است و موها را نرم و لطیف نگه می دارد. 

مژه های بلند

 

مژه های بلند

 

مژه های بلند

 

مژه های بلند