میکاپ عروسی

میکاپ عروسی
از موارد مهمی که برای عروس بسیار مهم است، میکاپ است. چرا که تاثیر ویژه ای در جذابیت عروس دارد. در ادامه صفر تا صد را در مورد میکاپ مطرح می کنیم.
الهام بگیرید.
می توانید مدل میکاپ یازیگران مورد علاقه تان را پیدا کنید و عکس مدل های انتخابی تان را ذخیره نمایید. در صورتی که در مورد میکاپتان ایده ای ندارید، می توانید با میکاپ آرتیستتان در مورد سایه مورد علاقه تان یا احساسی که باید به شما انتقال دهد صحبت کنید.
بهترین گزینه را انتخاب کنید.
از آسان ترین راه ها برای انتخاب میکاپ آرتیست، پرس و جو از دوستانی است که به تازگی ازدواج کرده اند. می توانید به پروفایل آنها در فضای مجازی سر بزنید و یا کامنت ها را مطالعه نمایید. عکاستان هم می تواند براساس تجربه کاری به شما در انتخاب آرایشگر کمک کند.
با آرامش حاضر شوید.
به طور کلی آماده شدن مو و میکاپ حدود 2 الی 3 ساعت زمان می برد. آرایشگرتان باید فقط روی شما کار کند. از ساقدوشهایتان بخواهید آرایشگر دیگری را برای خودشان برگزینند.

میکاپ عروسی

در یک زمان مناسب، میکاپ آزمایشی انجام بدهید.
مهم ترین موضوع زمانی است که در روز عروسی تان برای میکاپ تعیین کرده اید. به همین جهت اگر کار میکاپتان در روز عروسی ظهر به پایان می رسد، همان موقع میکاپ آزمایشی تان را انجام دهید. در لوکیشن مورد نظرتان و در زوایای گوناگون عکس بگیرید تا در مورد انعکاس نور از میکاپتان اطلاع پیدا کنید. آن گاه روز جشن عروسی تان میکاپی بدون نقص خواهید داشت. 

میکاپ عروسی

 

میکاپ عروسی