میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن
امروزه به دلیل اینکه بیشتر خانم ها وقت و حوصله کافی برای آرایش کردن ندارند، از این رو آرایش دائم را انتخاب می کنند. از این رو آرایش دائم طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده است.
به القای ریزدانه های رنگی در حد فاصل بخش رویی (اپیدرم) و زیرین (درم) پوست میکروپیگمنتیشن گفته می شود. برای رنگین کردن قسمت های گوناگون انجام می گردد.
فرق میکروپیگمنتیشن با تاتو
دستگاه میکروپیگمنتیشن نخستین فرق بین این دو روش می باشد. برای این کار دستگاه های یکبار مصرفی وجود دارد که ارتباط بین اجزای ثابت آن با بخش های قابل تعویض و یکبار مصرفشان قطع گردیده و به اصطلاح به عقب جریان برگشتی ندارند و متضمن سلامت انجام آن از لحاظ انتقال پیدا نکردن بیماری از یک فرد به فرد دیگر می باشد.
از موارد مهم در کیفیت میکروپیگمنتیشن، سوزن می باشد. کارتریج دستگاه میکروپیگمنتیشن بوده که یکبار مصرف می باشد و به جای سوزن های یکبار مصرف در دستگاه های سنتی تاتو مورد استفاده قرار می گیرد. با سیستم بسته ای که دارا هستند، برنگشتن خون و انتقال پیدا نکردن ترشحات از یک نفر به نفری دیگر را ضمانت می کند. سوزن کارتریج های استاندارد فاقد هرگونه آلودگی است و با حداقل تخریب بافتی که دارد، کاشت رنگدانه ها را به مناسب ترین شیوه انجام می دهد.
رنگ در میکروپیگمنتیشن
انتخاب کردن رنگ در میکروپیگمنتیشن بسیار مهم است. اگر از رنگهایی که طبق اصول بهداشتی تولید نشده اند استفاده شود، خطرات بسیاری برای سلامتی افراد وجود دارد.
در بعضی موارد 7 روز قبل از انجام میکروپیگمنتیشن روی قسمتی از پوست یک تست رنگ انجام می شود. 
هاشور ابرو با میکروپیگمنتیشن
با استفاده از تکنیک میکروپیگمنتیشن می توان کم پشتی ابرو را به صورت کاملا طبیعی برطرف کرد. ضمن اینکه امکان انجام مواردی نظیر: شکل دادن به ابرو، باز کردن ابرو، زیباتر و جوان تر کردن چهره، بالا بردن ناحیه خارجی ابرو، توسط تاتو ابرو وجود دارد. همچنین اگر ابروها تناسب ندارند می توان با میکروپیگمنتیشن آنها را اصلاح نمود.
میکروپیگمنتیشن لب
ساخت دوباره حالت لب، تقویت رنگ لب، اصلاح تقارن موارد گوناگونی مانند تصادفات رانندگی، لب شکری که نقصی مادرزادی به شمار می آید بعد از اتمام مراحل جراحی، بهبود چروک های بالای لب با تکنیک های پیشرفته، بیشتر شدن حجم لب توسط تکنیک های سایه روشن انجام می گردد. لازم به ذکر است بیشتر شدن حجم لب در مردان به صورت نامحسوس انجام می گردد.
آرایش دائمی لب با میکروپیگمنتیشن
منظور از آرایش دائم این نیست که همیشه آرایش داشته باشید. بلکه این نوع آرایش موجب می گردد لبتان ته رنگی داشته باشد که در مواقعی که آرایشتان پاک شده است نیز آراسته به نظر برسید. در حقیقت این روش حدود آرایشی که بایستی انجام شود را معین می کند.
میکروپیگمنتیشن
میکروپیگمنتیشن چشم
می توان توسط میکروپیگمنتیشن آرایش چشم دائمی داشت. از میکروپیگمنتیشن چشم دراصلاحات افتادگی پلک با صاف کردن ناحیه کانتوس داخلی، روشن کردن ناحیه نزدیک به کانتوس خارجی و کشیدن مژه ها و ... از این روش استفاده می شود. 
پاک کردن رنگ در روش میکروپیگمنتیشن
می توان رنگ را در ترمیم ها اصلاح کرد ولی لازم به ذکر است حذف رنگ نیاز به زمان زیاد دارد. 
درد میکروپیگمنتیشن
نمی توان این فرآیند را فاقد درد دانست ولی می توان با استفاده از بی حسی های موضعی و در مواردی بلاک کردن اعصاب ناحیه می توان از درد آن کاست.
پیگمنتر
برای انجام میکروپیگمنتیشینی عالی، بایستی پیگمنتری عالی انتخاب نمایید. پیگمنتر متعهد، برای سلامتی تان ارزش قائل بوده و تمام اصول بهداشتی را رعایت می کند. 
تکنسینی که انتخاب می کنید بایستی دارای گواهینامه آموزشی با واکسیناسیون هپاتیت B و کزاز و بیمه مسئولیت پزشکی باشد. نظارت پزشکی می تواند ضمانتی بر رعایت اصول بهداشتی ، انتخاب مناسب بیماران و حذف موارد پر مخاطره تلقی شود.
در زمان هایی که نمی توان از آنها خیلی دور یاد کرد، افراد غیر پزشک بیشتر امور پزشکی را انجام می دادند. امروزه نیز با آگاهی از چگونگی انتقال بیماری ها و بالا رفتن توقع مردم، مسئولیت های پزشکی توسط متخصصین این حوزه ها انجام می شد. 
بایستی توجه داشته باشید که خون و مایعات بافتی هر بیمار می تواند با هپاتیت B، هپاتیت C و ایدز HIV و سایر میکروب های بیماری زا عفونی شود. حتما به این موارد توجه داشته باشید.
میکروپیگمنتیشن
 
 
میکروپیگمنتیشن
 
 
میکروپیگمنتیشن
 
 
میکروپیگمنتیشن
 
 
میکروپیگمنتیشن
 
 
میکروپیگمنتیشن
 
 
میکروپیگمنتیشن
 
 
میکروپیگمنتیشن