نحوه انتخاب دسته گل عروس

نحوه انتخاب دسته گل عروس
دسته گل از مهم ترین نمادهای مراسم عروسی هم در جوامع ایرانی و هم جوامع غربی می باشد. پس نهایت دقت را در انتخاب آن به کار گیرید. 
بدون در نظر گرفتن مدل لباس عروستان از انتخاب دسته گل پرهیز کنید.
انتخاب دسته گل هماهنگ با مدل لباس عروس بسیار مهم است. چرا که دسته گل دائما دست عروس خانم است و در صورت عدم هماهنگی، جلوه ای نامناسب خواهد داشت. دسته گل های آویزان و بلند با طرح آبشاری برای لباس عروس های ساده و آبشاری و دسته گل های کوچک و ساده برای لباس های متراکم مناسب هستند. 
از انتخاب دسته گل های شلوغ بپرهیزید.
سادگی همواره در آراستگی است.  در دسته گل های اروپا و یا ماشین عروس هم فقط از دو نوع گل استفاده می شود.  دسته گل رز سفید یا قرمز و یا دسته گل زنبق میتواند بسیار زیبا باشد. 
چشم و هم چشمی را کنار بگذارید. 
جشن عروسی رویدادی کاملا شخصی می باشد که باید تمام سلیقه خود را در آن به کار بگیرید. ممکن است حستان به یک دسته گل سفید با علایق خواهرتان یکی نباشد. پس از ایده هایی که در ذهنتان است تبعیت نمایید. 

نحوه انتخاب دسته گل عروس

گل های ظریف چندان مناسب نیستند. 
به منظور جلوگیری از پژمرده شدن گل ها، سعی کنید گل های مقاوم را انتخاب نمایید تا در پایان جشنتان، شاهد گل های پژمرده نباشید. 
گل های غیر فصلی گزینه چندان مناسبی نیستند. 
گل های وارداتی و غیر فصلی چندان مناسب نیستند. چرا که دارای عدم سازگاری با هوا هستند و موقع حمل و نقل هم تازه نیستند. انتخاب گل های فصل به علت اینکه با آب و هوا سازگاری دارند همواره نسبت به گل های غیر فصلی برتری دارند. 

نحوه انتخاب دسته گل عروس

 

نحوه انتخاب دسته گل عروس

 

نحوه انتخاب دسته گل عروس

 

نحوه انتخاب دسته گل عروس