نحوه برگزاری جشن تولد بدون نقص

نحوه برگزاری جشن تولد بدون نقص
بیشتر مادران برای برگزاری جشن تولد فرزندشان به بهترین شکل با نگرانی هایی رو به رو هستند و با مراجعه به وبسایت های گوناگون تلاش می کنند تا جشن تولد فرزندشان به بهترین شکل برگزار شود. در ادامه شادیتو این موارد را مطرح می کند.
ارسال دعوتنامه ی جشن تولد
کوچک ترین اشتباهی در زمان یا آدرس در دعوتنامه تولد، توانایی این که تولد فرزندتان را خراب کند، دارد. تمام توجه و دقت تان را در تنظیم دعوتنامه به خرج بدهید تا مشکلی پیش نیاید. از دو یا سه هفته پیش از جشن، دعوت نامه تان را ارسال نمایید. در صورتی که بچه ها را همراه با والدینشان دعوت می کنید، این موضوع را حتما در دعوتنامه ی جشن تولد خاطر نشان شوید.
یک تم انتخاب کنید و تمام جزییات را برای انتخاب آن لحاظ کنید.
مادری در ارتباط با نگرانی خودش در مورد انتخاب تم جشن تولد این گونه بیان می کرد که نمی دانستم چه تمی را انتخاب کنم. در سال های آغازین تولد علایق فرزندانتان را در نظر بگیرید و در انتها موردی را انتخاب کنید که همه اعضای خانواده آن را می پسندند. 
عده ای می گویند در جشن تولد 6 سالگی فرزندتان 61 میهمان دعوت نمایید تا هم بتوانید جمعیت کودکان را کنترل نمایید هم اینکه متحمل هزینه زیادی نشوید.
برنامه ریزی برای صرف غذا و بازی های کودکان
بایستی تولدی برگزار کنید که به میهمانان خوش بگذرد. در مورد سالم و تمیز بودن اتاق وسواس به خرج ندهید. بچه ها تولدی را دوست دارند که در آن تحرک دارند. برای پسربچه ها مسابقات ورزشی و برای دختر بچه ها کاردستی بسیار لذت بخش خواهد بود.
با کمی ایده پردازی می توانید هزینه های مربوط به غذا را کاهش بدهید. می توانید برای غذا فینگر فود یا اسنک تهیه نمایید. هم چنین کودکان کیک و بستنی را بسیار دوست دارند. در صورت دعوت از والدین بچه ها، برای آن ها هم تدارک ببینید.

نحوه برگزاری جشن تولد بدون نقص

زمان بندی مناسب برای جشن
نیم ساعت آغازین تولد را به سلام و علیک و آشنایی کودکان با هم اختصاص بدهید. کارهای ورزشی، رقص و.... برای مواردی که کودکان علاقه ای به هیچ کدام از برنامه هایی که در نظر گرفته اید نداشته اند بسیار مناسب هستند. نیم ساعت پایانی تولد را به بازکردن کادوها اختصاص بدهید. البته در صورتی که جشن تولد کودک خردسال است از هدایا در جشن رونمایی نکنید. 
ارسال تشکر به میهمانان
در صورتی که جلوی میهمانانتان از هدایای جشن رونمایی کردید نیازی به تشکر مجدد نیست ولی در صورتی که بعدا هدایا را بازکردید توصیه می کنیم کودکتان با نوشتن یک نامه یا یک کارت تشکر از میهمانان تشکر نماید. کودکتان باید حتما یک یا دو مورد از کاربردهای هدیه را بیان کند.

نحوه برگزاری جشن تولد بدون نقص

 

نحوه برگزاری جشن تولد بدون نقص

 

نحوه برگزاری جشن تولد بدون نقص