نکاتی برای انتخاب بهترین لباس عروس

پیش از تهیه ی لباس عروس، بایستی در ارتباط با سبک و استایل لباسی که در نظر دارید تصمیم گیری نمایید. طراح لباس یا فروشنده لباس بایستی بداند که چه نوع لباسی در نظر دارید. بایستی در ارتباط با همه ی جزییات به آنها توضیح بدهید.
از آغاز با دیدی باز به دنبال لباس عروس باشید. امکان دارد بعضی از فروشندگان از شما بخواهند تا مدل های زیادی را بررسی و مشاهده کنید. این کار ممکن است شما را گیج کند. اگر زمان زیادی تا جشن عروسی تان باقی مانده است، 3 الی 4 ماه پیش از جشن عروسی تان با خیالی آسوده جستجو را آغاز نمایید.
لباس عروستان را براساس سلیقه خودتان تزیین نمایید.
با توجه به اینکه لباس عروس باید با اندامتان هماهنگ باشد، مزون های لباس عروس دارای خدمات متنوعی هستند. می توانید المانهای گوناگونی را براساس الگوهای شخصیتی خودتان در لباستان در نظر بگیرید تا ظاهری جذاب داشته باشید. برای نمونه گل هایی از جنس ساتن با کمربند مروارید یا سنگ دوزی شده، فوق العاده زیبا خواهد بود. 
دقت داشته باشید که بعضی از عروس خانم ها تمایل دارند تاریخ جشن عروسی شان را روی نواری از لباسشان بدوزند یا اینکه از یادبودهای خانوادگی شان نظیر: روبان، تاج و... استفاده نمایند. 
تور عروس، تکمیل کننده آراستگی و جذابیت
یک تور زیبا علاوه بر جذابیت، آراستگی هم به عروس خانم می بخشد. انخاب تور لباس عروس به این شکل است که تورهای ذره دار یا  تورهای دانتل کار شده دارای هماهنگی بیشتری با لباس عروس ساتن می باشد. کلیه جزییات تور را می توانید خودتان با ایده هایی که دارید، تغییر بدهید.

نکاتی برای انتخاب بهترین لباس عروس

آینده نگری را هرگز از یاد نبرید.
لباس عروسی را انتخاب کنید که اگر سال ها بعد آلبوم عروسی تان را نگاه کردید، احساس نکنید که لباستان قدیمی شده است. 
پارچه و مدل های گوناگون هماهنگ با فصل
پارچه ها و مدل های گوناگونی برای لباس عروس وجود دارد. برای نمونه لباس های باز به همراه دستکش های نازک برای عروسی هایی که در فصل تابستان برگزار می شود و لباس هایی که پارچه ضخیم دارند به همراه دستکش ضخیم تر و کفش مناسب تر برای عروسی هایی که در فصل زمستان برگزار می شوند کافی است.

 

نکاتی برای انتخاب بهترین لباس عروس

 

نکاتی برای انتخاب بهترین لباس عروس

 

نکاتی برای انتخاب بهترین لباس عروس

 

نکاتی برای انتخاب بهترین لباس عروس