نکات آرایش زمستانی

نکات آرایش زمستانی
هم زمان با تغییر فصل، نوع آرایش خانم ها هم تغییر می کند. در این مطلب می خواهیم درمورد آرایش خانم ها در این فصل صحبت کنیم. رنگ دودی و شکلاتی برای چشمان و برای لب ها، گونه، صورت و ناخن ها رنگ مات و خاکی مورد استفاده قرار می گیرد. 
آغاز آرایش صورت با کرم مرطوب کننده مناسب
سرمای هوا باعث پوسته پوسته شدن و خشکی پوست می گردد. در صورت عدم استفاده از مرطوب کننده، مرغوب ترین لوازم آرایش نیز کاری از پیش نمی برد. برق لب هایی که پایه آنها آب می باشد، برای مرطوب کردن لب ها مناسب است. در صورت استفاده از برق لب، لب هایتان هیچ گاه خشک یا پوسته پوسته نخواهد شد. برای سایه چشم پیشنهاد می کنیم از سایه چشم های رنگ روشن نظیر: بنفش روشن، خاکی استفاده نمایید. قهوه ای شکلاتی، دودی، بنفش تیره، زغالی، برای شب مناسب است. به طور کلی رنگ های سرد برای شب مناسب می باشد.بهتر است در فصل زمستان، سبک آرایش لایت و ملایم را انتخاب نمایید. آرایش چشم در آرایش زمستانی بسیار حائز اهمیت است. در صورتی که قصد دارید در مهمانی ها بدرخشید، روی چشمان خود توجه ویژه ای داشته باشید. به منظور زیباتر شدن چشمانتان، آرایش سایر قسمت های صورت خود را ملایم انجام دهید. بایستی کرم پودر تیره تری در فصل تابستان نسبت به فصل تابستان انتخاب نمایید. چرا که به طور کلی رنگ پوست در زمستان روشن تر است. 
دیزاین ناخن ها
رنگ های مسی، شاه توتی و تیره و خاکستری برای دیزاین ناخن ها در فصل زمستان بسیار مناسب می باشد. زمان ریمل زدن نیز باید دقت داشته باشید که برعکس استفاده از سایه تیره، بایستی از ریمل سبک و ملایم استفاده نمایید. بایستی آرایش سبک را برای زمستان انتخاب نمایید. در صورتی که می خواهید عضوی از صورتتان مورد توجه باشد بایستی آن عضو چشمتان باشد. هرگز مژه های خود را زیاد از حد شلوغ نکنید. رنگ های برنز، کرم، هلویی، شنی برای لب ها و آرایش پوست مناسب است. 

نکات آرایش زمستانی

زیباتر باشید. 
در برخی موارد می توان بدون اینکه آرایش کرد زیباتر به نظر رسید که در ادامه مطرح خواهیم کرد. 
شکل و حالت ابروها تاثیر فوق العاده ای روی چهره دارد. شکل و حالت مناسبی را برای ابروهای خود در نظر بگیرید. 
حتما نیاز نیست آرایش داشته باشید. می توانید با کوتاه کردن نوک موهای خود، استفاده از بدلیجات و زیورآلات، جلوه جذاب تری را به ظاهر خودتان ببخشید. 
هرگز از لبخند زدن غافل نشوید. چرا که لبخند جذابیت چهره را چند برابر می کند. 
نوشیدن آب را فراموش نکنید. چرا که آب پوست را زنده می کند. پس حتی اگر به مقدار زیاد از چای و سایر نوشیدنی ها استفاده می کنید، هرگز از نوشیدن آب غافل نشوید. 
انتخاب رنگ رژ لب
براساس رنگ لباس، چشم، رنگ مو و پوست خود رنگ رژ لب را انتخاب کنید. ولی به طور کلی بهتر است از رنگ هایی که به رنگ طبیعی لب نزدیک تر هستند را انتخاب نمایید. 

نکات آرایش زمستانی

 

نکات آرایش زمستانی

 

نکات آرایش زمستانی