نکات شیک پوشی در عروسی

نکات شیک پوشی در مراسم جشن عروسی
مراسم عروسی یک جشن است و لباس انتخابیتان باید این موضوع رابازتاب دهد. تصویری از این جشن در روز عروسیشان آشکار است ونحوه لباس پوشیدن مهمانان نیز به درخشش بیشتر این مجلس کمک می کند.
همه ما دوست داریم روز عروسیمان بدرخشیم و خیره کننده شویم.در ادامه راهکارهای زیباتر درخشیدن را به شما آموزش می دهیم.

عروس شیک


نوع لباس در مراسم عروسی
برای مهمانی های رسمی لباس های بلند انتخاب بسیار معقولی است.اگر تمایل دارید لباس کوتاه بپوشید لباسی را انتخاب کنید که بلندی اش تا زانو باشد.پارچه های ابریشم جلوه خاصی به استایلتان می دهد و مناسب ترین انتخاب برای مجالس است.

شیک پوشی عروسی


مکان و نوع پوشش درجشن عروسی 
مکان انتخابیتان راهنمایی بزرگ برای کمک به انتخاب لباستان است.در صورتی که مراسمتان در فضای باز است.از پوشدن لبلس هایی که سخت است و دست و پا گیر. اگر مراسمتان در سالن یا باشگاه است می توانید لباس موردعلاقه تان را بپوشید.حتما در نظر داشته باشید که لباستان در شان مجلستان باشد.

عروس شیک


در مراسم عروسی توجه ویژه ای به رنگ داشته باشید
از انتخاب رنگ های یک دست مشکی بپرهیزید. این گونه رنگ ها برای عروسی مناسب نیست.رنگ هایی از قبیل سبز آبی و فیروزه ای با پارچه های طرح دار نیز زیبا و منحصر به فرد هستند.این رنگ تنها برای عروس است.

عروس زیبا


مرکز توجه باشید
از یک تکه بسیار زیبا و خیره کننده در پوششتان استفاده کنید. فرقی ندارد که کفشتان یا جواهرتان باشد.در صورتی که لباستان سنگین و کار شده است یا رنگ لباستان به خودی خود جلب توجه می کند می توانید طلا و جواهرات کمتری را بیندازید.
از پوشیدن کفش های تخت در مراسم عروسی خودداری کنید.
پاشنه های کفشتان در مراسم عروسی بسیار حائز اهمیت است.اکثر ما ایرانی ها قد متوسطی داریم و پوشیدن کفش های تخت و بدون پاشنه همراه با لباس مجلسی تناسب ندارد و جلوه ی لباس را از بین می برد آن هم به این دلیل که سبب می شود پاهایتان کشیده تر به نظر برسد.کفش های تخت و بدون پاشنه انتخاب مناسبی برای مراسم رسمی و عروسی نیست.

عروس زیبا


کفش های مناسب برای لباستان برگزینید
کفش و لباس شما ارتباطی مستقیم باهم دارند. برای نمونه لباس های ظریف و کوتاه یا عروسکی با کفش های پاشنه پهن و بلند نامناسب است و هماهنگی ندارد.می توانید کفش های ظریف و یا کمی نوک تیز با پاشنه های ظریف را نیز در نظر داشته باشید.در صورتی که اندام ظریفی دارید کفش های پاشنه بلند انتخاب مناسبی نیستند.
برای جست و جوی بهترین تالارها و باغ تالارها در تهران و سایر شهرها به آسانی می توانید اطلاعات کامل کسب کنید. سایت تشریفات 360 کامل ترین اطلاعات را برای سهولت در یافتن بهترین تالار در اختیار شما عزیزان می گذارد.

عروس عروسی