نکات برگزاری عروسی تابستانی

نکات برگزاری عروسی تابستانی
فصل تابستان، فصلی است که بیشتر افراد به علت پایدارتر و مساعدتر بودن آب و هوا، در مقایسه با پاییز و زمستان، آن را برای برگزاری جشن عروسی انتخاب می کنند. دلایل دیگری نیز مانند: طولانی تر بودن روزها، زیباتر و سرسبز بودن تالارها و باغ تالارها، تعطیلی افراد محصل و ... وجود دارد که بیشتر افراد را راغب کرده است تا جشنشان را در این فصل برگزار نمایند. در صورتی که شما نیز ترجیح می دهید جشن عروسی تان در فصل تابستان برگزار شود، پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه نمایید. 
حتما بادبزن همراهتان داشته باشید.
نباید اجازه بدهید گرمای هوا، موجب عصبانیت شما شود. به ویژه اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که به گرمای هوا حساسیت دارید، حتما یک بادبزن سفید که با لباس عروستان تناسب دارد انتخاب کنید. عرق کردن زیاد موجب بهم ریختن آرایشتان می شود. 
کنترل لوازم سرمایشی
از اجزای اساسی جشن عروسی شما، مهمانانتان هستند. پس دقت کافی داشته باشید که مهمانانتان حتما احساس راحتی داشته باشند. از پیش، لوازم سرمایشی را کنترل کرده و از سالم بودن آن، اطمینان حاصل کنید. دمای معمول تالار را هم مورد بررسی قرار دهید تا افزون بر گرمای هوا، شلوغی موجب گرم تر شدن نشود. پیش از مراسم سیستم های سرمایشی را مورد بررسی قرار دهید.
در صورتی که جشنتان در فضای باز برگزار می گردد، باید توجه داشته باشید مهمان ها راحت باشند و در طول مراسم کلافه نشوند. 

نکات برگزاری عروسی تابستانی

فیکساتور قوی و آرایش ضد آب
همه میکاپ آرتیست ها در میکاپ عروس های خودشان از فیکساتور استفاده می کنند. ولی در فصل تابستان، اهیمت استفاده از فیکساتور، چند برابر می شود. چرا که عرق کردن زیاد، استرس های ناشی از برگزاری مراسم در گرمای هوای تابستان، نباید موجب به هم ریختن آرایشتان شود و یا کرم پودر روی صورتتان بماسد. حتما تاکید داشته باشید که آرایشگرتان از لوازم آرایش ضد آب و فیکساتورهای قوی استفاده کند.
چترهای آفتابی را همراه خود داشته باشید. 
شما زمان زیادی را برای عکاسی و فیلم برداری در باغ می گذرانید و این بدین معنی است که بایستی زمان زیادی را زیر نور مستقیم خورشید سپری کنید. پس در صورتی که چترهای سفید و آفتاب گیر را همراه خودتان داشته باشید، هم عکس هایتان جذاب تر خواهد شد، هم اینکه در مقابل اشعه های آزاردهنده خورشید در امان می مانید.

لباس های ماهی مناسب نیست.
در صورتی که دامن های پری دریایی و یا ماهی، استایل مورد علاقه شما برای لباس عروس است، توصیه می کنیم جشنتان را در فصل های سرد برگزار نمایید. البته این موارد برای راحتی بیشتر مطرح می شود. وگرنه تاریخ برگزاری جشن عروسی هیچ محدودیتی برای انتخاب هایتان به وجود نمی آورد.
به مدل موهایتان توجه داشته باشید.

نکات برگزاری عروسی تابستانی

موهای باز در فصل تابستان، انتخاب مناسبی نیستند. چرا که بر اثر عرق کردن، موهایتان حالت طبیعی خود را از دست داده و مجبور می شوید از مقدار زیادی تافت و فیکساتور مو استفاده نمایید. این گونه اطراف گردن و گوش هایتان احساس ناخوشایندی مثل خارش داشته باشید. شینیون های همراه با بافت مو و یا بسته رو به بالا، موجب جذابیت عروس های تابستانی می گردد. 
کفش های جلو باز و صندل
برای اینکه موقع جشن، احساس راحتی داشته باشید، کفش های جلوباز و صندل، انتخاب مناسبی خواهند بود. کفشهای جلوباز و صندل برای فصول گرم سال مناسب تر است. پا قلب دوم است. قطعا هرگونه ناراحتی موجب تاثیرگذاری در حالاتتان خواهد شد.کفش های بسته، سنگین و گرم انتخاب های مناسبی نیستند. چرا که نمی توانید نهایت لذت را از این روز ببرید.
انتخاب گل های مقاوم در گرما
بیشتر گل ها در فصل تابستان، در گرما پژمرده و پلاسیده شده و در برابر گرما، دارای مقاومت کمی هستند. از گل هایی که در برابر گرما مقاوم هستند استفاده نمایید.

نکات برگزاری عروسی تابستانی

 

نکات برگزاری عروسی تابستانی

 

نکات برگزاری عروسی تابستانی