نکات مهم برای عروس خانم ها

در این مقاله می خواهیم نکاتی را یادآور شویم که عروس خانم ها باید توجه ویژه ای به این موارد داشته باشند تا روز عروسی شما بدون هیچ عیب و نقصی برگزار شود.
 
پاک سازی پوست قبل از مراسم ازدواج 
داشتن پوستی زیبا و بدون عیب از مهم ترین ویژگی های یک چهره زیبا است.قبل از مراسم عروسی خود حتما از روش های پاک سازی پوست استفاده کنید.برای داشتن پوستی زیبا، سه روز قبل از مراسم لایه برداری، پاک سازی صورت انجام دهید و از ماسک  استفاده کنید.
 
انجام اپیلاسیون یک روز قبل از مراسم عروسی 
این که چگونه از شر موهای زائد خلاص شوید مهم نیست.تنها امر مهم زمان انجام آن است.هیچ گاه در روزهای نزدیک به عروسی این کار را انجام ندهید.زیرا بدن تان واکنش شدیدتری به این موضوع نشان می دهد.

نکات عروس خانم


 
آرایش کردن قبل از آراستگی موها
اگر آرایش صورت و موهایتان در یک سالن انجام می شود مشکل خاصی نخواهید داشت؛ولی اگر آراستن موها و آرایشتان را در سالن های مختلفی انجام می دهید و می خواهید موهایتان را بشویید بهتر است اول موهایتان را بشویید و پس از آن آرایش سر و صورتتان را انجام دهید.
  
استفاده از تثبیت کننده آرایش
روز عروسی همواره یادآور خاطرات ما خواهد بود.به این خاطر بهتر است تمامی کارها در این روز بدون هیچ عیبی انجام شود.برای زیبایی بیشتر در این روز از ریمل های ضد آب و تثبیت کننده های آرایشی استفاده کنید.
 
 همراه نداشتن رژ لب
به دلیل اینکه رژ لب یکی از وسایلی است  که ماندگاری کمی دارد.توصیه میکنیم حتما رژ لبی را که روز عروسیتان استفاده شده همراه خودتان داشته باشید.
 
روز عروسی و نکات مهمی که باید در این روز بدانید
با این که استرس قبل از عروسی امری طبیعی است،سفارش ما این است که به جای تمرکز بر روی موارد استرس زا وقت خود را صرف تمرکز روی اتفاقات مثبت کنید.
 
حتما صبحانه بخورید
این روز خسته کننده از ساعت های اول صبح شروع می شود و تا نیمه های شب ادامه دارد.داشتن انرژی کافی ضروری است.پس خوردن صبحانه را هرگز در این روز مهم فراموش نکنید.
 
آب بنوشید
بسیاری از عروس و داماد ها دردوران ماه عسل از عفونت مجاری ادراری رنج میبرند و تنها راه درمان استفاده از آب است.ازنوشیدن آب هرگز غافل نشوید.
 
کفش راحتی
اکثر عروس خانم ها به دلیل استفاده از کفش های پاشنه بلند دچار ورم پا می شوند.پیشنهاد ما این است که حتما یک جفت کفش راحتی با خود همراه داشته باشید. 
 
همراه داشتن وسایل ضروری
وسایلی مانند سنجاق قفلی،یک رژ لب اضافه،چسب زخم،دستمال،سوزن را حتما همراه خود داشته باشید.زیرا ممکن است در این روز مشکلاتی کوچک و غیر قابل پیش بینی به وجود بیاید که نیاز به این ابزار است.
 
شارژ تلفن 
بسیاری از افراد در این روز مهم با شما در تماس خواهند بود.تلفن همراه خود را حتما شارژ کنید. برای اطمینان خاطر و نگرانی کمتر توصیه می کنیم شارژرخود را نیز به همراه داشته باشید.
 
خوشحال باشید
در این روز همواره خوشحال باشید حتی اگر با وقوع اتفاقات پیش بینی نشده نیز مواجه شدید، هرگز خاطره انگیز ترین روز عمرتان را خراب نکنید.