نکات عروس داماد تالار

وارد شدن عروس و داماد با هم و عبور کردن از کنار مهمان هارسمی رایج است.برای زیباتر شدن ورودتان بهتر است نکاتی را که باعث می شود تا بهتر وارد تالار شوید را مطالعه کنید.

 

عروس داماد تالار


پیشنهاد ما این است که هنگام انتخاب تالار عروسی تالاری را انتخاب کنید که مسیری جداگانه برای ورود عروس و داماد داشته باشد برای تزیین این مسیر می توانید از شمع، یادکنک، مروارید و سایر وسایل تزیینی استفاده کنید.همچنین می توانید از گلبرگ های گل و سایر تزیینات متناسب با تم و لباس عروسیتان بهره ببرید.برای کمک گرفتن در این زمینه از افراد با تجربه بهره بگیرید.اشخاصی که در تشریفات مجالس عروسی کار می کنند گزینه مناسبی برای کمک به شما می باشند.می توانید از پرسنل تالار بخواهید که ورودتان را با نورپردازی و موارد دیگر به یادماندنی تر کنند.
اگر تالارتان مسیری مجزا را برای ورود ندارد اصلا مشکلی نیست. خودتان نیز می توانید همین مسیر را با گل و سایر تزیینات ایجاد کنید. پیشنهاد ما این است که مسیر ورودتان را با پارچه ای از جنس تور و مروارید تهیه کنید تا به زیباتر برگزار شدن مراسمتان کمک کند.
وجود ساقدوش امروزه در مراسم عروسی نقش اساسی دارد. برای این منظور می توانید از ساقدوش ها و اقوام نزدیکتان کمک بگیرید.ساقدوش ها می توانند پیش از ورود شما به سالن عروسی مهمانان را نظم و ترتیب دهند و به احترام ورود شما سکوت کنند و با گل ریزان و حرکت شمع در طی مسیر ورودتان مهمانانتان را برای ورود شما به سالن آماده کنند.اگر ساقدوش در نظر ندارید از کوچولوهای مراسمتان کمک بخواهید.
موارد موردتوجه برای تهیه ی دسته گل عروس زمان ورود عروس و داماد به سالن 
در صورتی که دسته گلتان آبشاری و بلند می باشد دست خود را در دست همسرتان حلقه کنید و دسته گلتان را با دو دست در مرکز نگه دارید.رعایت این نکته که عروس و داماد با لبخندی کوتاه و دلنشین با قدم های آرام به خوش آمد گویی مهمانان بپردازند تا به جایگاهشان برسند حائز اهمیت است.برای انتخاب دسته گل عروس ایده آل خود مطالب و موضوعات مربوط به دسته گل عروس را مطالعه فرمایید.
اگر دسته گل عروس کوچک و ساده است عروس خانم میبایست یک دست خود را در دست آقا داماد حلقه کند و با دست دیگر دسته گل را بگیرد و دست خود را تا پهلو خم کرده و با لبخندی ملایم و با متانت هماهنگ با همسر خود با گام هایی آرام مسیر را طی کنند.سعی کنید تعادل دسته گل را حفظ کنید تا جابجا نشود و آهسته گام بردارید.
در صورتی که به جای استفاده از دسته گل آبشاری در نظر دارید از حلقه های گل طراحی و تزیین شده استفاده کنید میبایست عروس با یک دست بازوی داماد را گرفته و با دست دیگرش دسته گل عروسی  و گوشه ای از لباس عروسی را بگیرد. البته این نکته برای لباس های پف دار و بلند صادق است.در صورتی که لباس عروستان ساده و بدون پف است دست خود را در دست همسرتان حلقه کنید و دسته گلتان را طوری در دست بگیرید که دستتان کنار بازوی همسرتان قرار بگیرد.