نکات مهم در مورد انتخاب تالار

نکات مهم درمورد انتخاب تالار
از مهم ترین و پر خاطره ترین اتفاقات زندگی مشترک، ازدواج کردن است که عروس و داماد باید با آگاهی کامل برنامه ریزی کنند و بودجه شان را نیز برای انتخاب تالار، آتلیه و ... در نظر بگیرند. در این مطلب می خواهیم به بررسی تالار عروسی که پر هزینه ترین قسمت است بپردازیم.
هزینه ها را در اولویت قرار بدهید.
ابتدا هزینه هایتان را تخمین بزنید. اینکه تا چه مقداری می خواهید هزینه کنید، در صورتی که بودجه تان محدود است میتوانید قسمت های مازاد را که نمی خواهید در جشنتان داشته باشید نظیر: آتش بازی، گل آرایی و مواردی نظیر این موارد را از برنامه پذیرایی تان حذف نمایید. 
امکانات و خدمات تالار عروسی
ظفیت و گنجایش تالار بایستی برای برگزاری جشنتان مناسب باشد، یعنی نه خیلی بزرگ باشد و نه خیلی کوچک باشد. 
تالار انتخابی تان حتما باید پارکینگ داشته باشد. چرا که بیشتر مهمانانتان ماشین دارند و در صورت عدم وجود پارکینگ، مشکل به وجود می آید.

نکات مهم در مورد انتخاب تالار

تمیز بودن میز و صندلی ها، سرویس های بهداشتی و فضای سالن.
منوی مورد نظرتان برای پذیرایی از مهمانانتان را تهیه کرده و از پرسنل راجع به اجرای آنها بپرسید. ضمن اینکه سایر موارد دلخواهتان را برای اجرا هماهنگ کرده تا از برگزاری جشنتان راضی باشید.
حتما به سقف تالار توجه کنید. تالارهای دارای سقف کوتاه دلگیر بوده و امکان تنفس در آنها کم است. به عبارتی دلگیر و خفه هستند.
توجه کنید بیشتر تالارها امکان تست غذا برای عروس و داماد را در یکی از مراسمشان فراهم می کنند. این زمان می تواند موقع مناسبی برای تست غذا، موزیک و پذیرایی تالار باشد.  
موقعیت مکانی تالار
توجه داشته باشید که تالاری که انتخاب می کنید دسترسی مناسبی داشته باشد. حتما به این موارد توجه داشته باشید.
دسترسی جاده ای و شهری آسان به تالار و سرراست بودن مسیر (آدرس)، در اختیار گذاشتن کروکی آدرس تالار برای لوکیشن هایی که چندان شناخته شده نیستند و خیلی سرراست نیستند. 
در صورتی که تالار عروسی تان در بخش پر ترافیک شهر است، به اطلاع مهمانانتان برسانید.

نکات مهم در مورد انتخاب تالار

 

نکات مهم در مورد انتخاب تالار

 

نکات مهم در مورد انتخاب تالار