نکات مهم ماه عسل

نکات مهم ماه عسل
شاید برایتان عجیب باشد که آیا ماه عسل هم نیاز به برنامه ریزی دارد؟ در پاسخ باید بگوییم بله. ماه عسل نیز مانند جشن عروسی به یک برنامه ریزی دقیق نیاز دارد. در ادامه این موارد را خاطر نشان می شویم تا در مورد آن ابهامی باقی نماند.
درست پس از عروسی حرکت نکنید.
یکی دو روز قبل از سفر به خودتان استراحت بدهید تا خستگی و اضطراب جشن عروسی را از خود دور نمایید. در صورتی که خسته به مسافرت بروید قطعا لذت سفر را نخواهید چشید. پیشنهاد می کنیم یکی دو روز استراحت نمایید و پس از آن به ماه عسل بروید. 
نخستین روزهای ماه عسلتان را ریلکس باشید و خودتان را تحت فشار نگذارید. از انجام کارهایی نظیر کوه نوردی، دوی سنگین که انرژی تان را می گیرد پرهیز نمایید. 
حواستان به هزینه های ماه عسلتان باشد.

نکات مهم ماه عسل

توجه داشته باشید که ماه عسل سفری بسیار پر هزینه است. اگر بودجه تان محدود است حتما باید با دقت ویژه هتل ها و خدمات آن ها را مورد بررسی قرار داده و بعد تصمیم نهایی تان را بگیرید. در ارتباط با راه های حمل و نقل در محل مورد نظر ماه عسلتان و فروشگاه های تخفیفی و ... اطلاعات کسب کنید تا هزینه های سفرتان بیش از حد نشود. 
همه روزهایتان را دقیق برنامه ریزی نکنید.
طبیعتا سفر دارای یک سری مسائل غیر قابل پیش بینی است و نمی توانید آنها را کنترل نمایید. پس نمی توانید برای لحظه به لحظه ی سفرتان برنامه بچینید. خودتان را با مقتضیات سفر وفق بدهید. این گونه لذت بیشتری برایتان فراهم خواهد آمد.
به مقصد سفرتان با دقت بیاندیشید.
کمی خلاقیت به خرج دهید. نباید حتما به شهرهای بندری و پر زرق و برق سفر کنید. در این بین زوج هایی نیز هستند که ترجیح می دهند به مناطق زیبای ناشناخته سفر کنند و از زیبایی های آنجا لذت ببرند.
همه نیازهایتان را برای هتل بازگو نمایید. 
امکان دارد بخواهید شامتان را در محیطی دو نفره میل نمایید. ی اینکه تخت خوابتان از امکانات ویژه ای برخوردار باشد و یا لوازم بهداشتی خاصی در اختیارتان باشد. هر آنچه نیاز دارید را یادداشت نمایید و به هتل اطلاع بدهید. 

نکات مهم ماه عسل

 

نکات مهم ماه عسل

 

نکات مهم ماه عسل

 

نکات مهم ماه عسل

 

نکات مهم ماه عسل