نکات پرو لباس عروس

برای برگزیدن لباس عروس مناسب باید لباس مد نظرتان را بپوشید تا پس از پرو مدل آن را در تنتان ببینید.این وهله یکی از مراحل مهم و حساس درمقدمات عروسی است.اگر قصد خرید یا پرو لباس عروس دارید، حتما آن را پرو کنید و دقیق بررسی کنید.یکی از مهم ترین این موارد راحتی لباس است.مقاله زیر را تا انتها بخوانید.

لباس عروس


پیش از پرو لباس عروس حتما غذا بخورید.
برخی از عروس خانم ها پیش از مراجعه به مزون به دلیل اضطراب تمایلی به میل کردن صبحانه ندارند.حتما پیش از مراجعه به مزون و پرو لباس عروس حتما صبحامه و غذای کامل میل کنید.
ازنخوردن صبحانه و گرسنه بودن قبل از پرو لباس عروس بپرهیزید.خصوصا اگر از آن دسته از عروس خانم هایی هستید که کمی شکم دارید.نخوردن غذا حجم شکم و بدنتان را کوچکتر نشان می دهد اما اندازه واقعی بدنتان مشخص نمی شود.در صورتی که لباسی متناسب با اندامتان می خواهید توجه داشته باشید که دچار اضافه یا کمبود وزن نشوید.
برگزیدن همراهان مناسب برای پرو لباس عروس
می توانید افرادی را برای پرو لباس عروس همرا خود ببرید.اکثر مزون های لباس عروس از همراهان شما استقبال می کنند.اگر تعداد همراهانتان زیاد باشد در گزینش مدل لباس عروس مشکل پیش می آید. بهتر است افرادی را همراه خود ببرید که سلایقشان با شما نزدیک باشد.
 همراه داشتن وسایل آرایشی
پرو لباس عروس چیزی نیست که به صورت روزمره در زندگی هر شخصی اتفاق بیفتد.زمان خرید یا اجاره لباس عروس حتما اقلامی از لوازم آرایشتان را همراه داشته باشید تا زمان پرو از آنها استفاده کنید و رنگ و لعابی به صورت خود بدهید و خودتان را در لباس عروس تصور کنید و تصمیم قطعی را بگیرید.
لباس زیر مناسب بپوشید
حتما هنگام پرو لباس عروس لباس زیری را استفاده کنید که می خواهید شب عروسی از آن استفاده کنید.اگر لباستان دکلته است فروشنده لباس عروس به شما کمک می کند که چه نوع لباس زیری را انتخاب کنید پیشنهاد وی استفاده از لباس زیر بدون بند و زیر تنه دار است.حتما لباس زیر خود را به هنگام پرو لباس عروس همراه داشته باشید.
سایز کفش در پرو لباس عروس بسیار مناسب است
هنگامی که تصمیم به خرید لباس عروس دارید.باید لباسی را در نظر بگیرید که هم از نظر قد اندام مناسب شما باشد.کفش عروسیتان را از قبل تهیه کرده و همراه خود داشته باشد.در این صورت فروشنده یا خیاط لباستان می تواند آزادانه تر به شما کمک کند.
حوصله به خرج دهید.چندین لباس عروس را پرو کنید تا ببینید کدام یک مناسبتان است.شما تنها یکبار لباس عروس به تن می کنید پس حوصله لازم به خرج دهید و ببینید کدام یک از آنها متناسب با اندام و سلیقه شماست.