هایلایت یا رنگ مو

هایلایت یا رنگ مو
بیشتر خانم ها علاقمند به داشتن موهایی درخشان هستند. اما نمی دانند هایلایت برای موهای آنها مناسب تر است یا رنگ مو؟ در ادامه به بررسی این موضوع پرداخته ایم. 
رنگ و هایلایت از خدمات اصلی سالن های زیبایی می باشد و هردو هم گزینه مناسبی برای نشاط بیشتر موهای شما عزیزان می باشد. در صورتی که موهای بیش از حد کوتاهی دارید یا بیش از 30% موهای سفید دارید و کوتاهی موهایتان به اندازه کافی مطابق مد روز است و تمایل به کوتاهی بیش از اندازه آن ندارید و رنگ های گرم مثل قرمز موجب جذابیت بیشترتان می گردد بایستی رنگ مو را انتخاب نمایید.
در صورتی که موهای شما قهوه ای روشن یا بلوند تیره است و با رنگ های سرد مثل سبزها و بنفش ها، آبی ها جذاب تر به نظر می رسید بهتر است هایلایت را انتخاب نمایید. در صورتی که موهایتان اندکی سفید است و تمایل دارید با ترکیب آنها را پنهان نمایید و یا هدفتان این است که به موهای ساده خودتان بعد بدهید و می خواهید اندکی تغییر در صورت خود به وجود آورید بایستی هایلایت را انتخاب نمایید. 

هایلایت یا رنگ مو

ممکن است از ایجاد یک دگرگونی ناگهانی واهمه داشته باشید. در این صورت اگر شرایط پایین را دارید می توانید هم هایلایت و هم رنگ مو را انتخاب نمایید.
در صورتی که موهایتان به علت قرارگیری در معرض آفتاب آسیب دیده است یا طی فرآیند رنگ کردن، بیش از حد روشن شده است. 
در صورتی که علاقمند به اضافه کردن گرمی و رنگ قرمز به موهای خودتان هستید و تکه هایی از رنگ روشن در موهایتان به چشم می خورد.
در صورتی که تمایل به تغییر رنگی که پیش از هایلایت کردن داشته باشید. 
پیشنهاد می کنیم در صورت دو به شک بودن در مورد انجام هایلایت یا رنگ مو با فردی متخصص صحبت کنید. 

هایلایت یا رنگ مو

 

هایلایت یا رنگ مو

 

هایلایت یا رنگ مو

 

هایلایت یا رنگ مو