هزینه های موسیقی و موزیک جشن عروسی

هزینه های موسیقی و موزیک جشن عروسی
در صورتی که از مهمانان جشنتان در مورد عروسی تان سوال کنید، حتما قسمت جشن عروسی را به عنوان بهترین قسمت جشن مطرح می کنند. در صورتی که تدارکات دیگری هم در نظر بگیرید، باز هم موزیک جذابیت خاصی خواهد داشت.
موزیک زنده
در سطح شهرهای مختلف، گروه های موزیک زیادی وجود دارد که تخصصشان اجرای موزیک جشن عروسی و عقد است. بیشترشان به علت اینکه شناخته شده نیستند، هزینه های معقولی را عنوان می کنند. کیفیت کارشان به امکانات موجودشان وابسته است. هزینه ی گروه های موسیقی فوق یک الی سه میلیون تومان تخمین زده می شود.
خواننده های مشهور
در صورتی که خواننده ای مشهور را برای جشنتان دعوت کنید، ممکن است در ابتدا با مراحل دشواری رو به رو شوید. چرا که بیشتر خواننده های درجه یک این گونه دعوت ها را نمی پذیرند. آن دسته هم که زیرزمینی هستند بیشتر روزهای هفته را رزرو شده اند. در صورتی که توانستید یکی از خوانندگان درجه یک را دعوت کنید بایستی هزینه ای بین 3 تا 10 میلیون تومان برای خواننده و گروه اوهزینه کنید. یقینا اگر خواننده مورد نظرتان از مطرح ترین چهره های موزیک باشد، مطمئنا باید هزینه بیشتری بپردازید.

موزیک عروسی

خواننده ی بانو
بعضی از خانواده ها ترجیح می دهند جشنشان را جداگانه برگزار کنند و برای قسمت بانوان دی جی بانو پیدا کنند. بیشتر بانوانی که کار نوازندگی و خوانندگی انجام می دهند، هزینه ی کمتری در مقایسه با آقایان خواننده درخواست می کنند. هزینه ی خواننده های خانم بین یک الی دو میلیون تومان می باشد. 
نحوه ی انتخاب خواننده ها به چه صورت است؟
در انتهای هر جشن، عمدتا بیشتر خواننده های مراسم و جشن عروسی، کارت ویزیتشان را بین خانم ها توزیع می کنند. ممکن است با موسسه ای بدون اینکه نمونه کارهای گروه موسیقی مورد نظرتان را دیده باشید قرارداد بسته باشید در این صورت اگر کار گروه مورد نظرتان خوب نباشد آنگاه دستتان به هیچ جایی بند نیست. پس از قبل کارهای گروه موسیقی را ببینید و قرارداد ببندید.
آتش بازی
آتش بازی ها از انواع متنوع زمینی و هوایی برخوردارند. یقینا مراسم آتش بازی می تواند بسیار مهیج باشد.
مولودی خوانی
خانواده هایی که تمایلی ندارند از دی جی و گروه موسیقی برای جشنشان استفاده کنند، می توانند از مولودی برای جشنشان استفاده کنند.
شعبده بازی و تقلید صدا
اشخاصی که از توانایی های خاصی برخوردارند، می توانند جشنتان را زیباتر کنند. با توجه به اینکه مشهور هستند یا خیر هزینه دعوت آنها هم فرق می کند. 
بالن آرزوها
می توانید تعدادی بالن تهیه کنید که مهمانانتان آرزوهایشان را نوشته و برایتان آرزوی خوشبختی نمایند.
محل بازی کودکان
بچه ها پس از گذشت زمانی از مراسم خسته شده و غر می زنند. در صورتی که برای کودکانتان محل بازی فراهم باشد شخصی را مسئول نگهداری از کودکانتان نمایید تا کودکتان هم از جشن لذت ببرد.
بادکنک های چشم نواز
بادکنک های هلیومی طلایی یا اکلیلی که از سقف آویزان هستند بسیار زیبا خواهند بود.

موزیک عروسی

 

موزیک عروسی

 

 

موزیک جشن عروسی