همه چیز درمورد ریمل

همه چیز درمورد ریمل
ریمل، از انواع لوازم آرایش است که کمک شایانی به زیباتر شدن فرد می کند. ریمل ها در انواع و اقسام گوناگونی موجود هستند که موجب سردرگمی در انتخاب می شود. اثربخشی که ریمل روی مژه ها دارد، به نوع براش ریمل بستگی دارد. انواع براش های  ریمل عبارت اند از: براش مثلثی، براش نوک تیز، براش های توپی، براش های منحنی، براش مخروط وارونه، براش مستطیلی، برس خمیده، براش حبابی، براش مینیاتوری، برس باریک، براش مارپیچ، براش جامبو یا ضخیم، براش ساعت شنی، براش سنتی، براش سنتی پلاستیکی، برس خمیده و برس باریک  و براش شانه ای که هریک را بررسی خواهیم کرد. 
براش نوک تیز
در حقیقت این نوع ریمل، دو در یک می باشد. به این معنی که می توانید به شکل معمول و برای شانه کردن مژه ها از آن استفاده کنید و برای بلندکردن دانه دانه مژه هایتان از نوک تیز آن استفاده کنید. ریمل ای پورتر لانکوم دارای براشی مشابه این براش می باشد. 

براش منحنی
براش های دارای سر منحنی که برای فر کردن و حالت بخشیدن به مژه ها مورد استفاده قرار می گیرند. ریمل حالت دهنده و فر کننده آرت دکو (CURL & STYLE MASCARA) در این دسته جای می گیرند. 

همه چیز درمورد ریمل

براش مخروطی
این براش ها موجب ایجاد پوشش یکنواختی روی مژه ها می گردد. چرا که هم برای مژه های میانی خوب عمل کرده هم دسترسی کاملی به مژه های گوشه داخلی و خارجی چشم دارند. ریمل دال آیز لانکوم دارای براش مخروطی شکل است. 
براش مستطیلی
بر خلاف اینکه این براش ها برای گوشه چشم مناسب نیستند و دسترسی به این نقاط توسط آنها دشوار است، ولی براش های خوبی برای پر کردن مژه ها و بیشتر شدن طول آنها به شمار می روند. ریمل بلند کننده مژه آرت دکو Long lashes mascara در این دسته جای می گیرد. 
براش شانه ای
ریمل هایی که براش آنها از این نوع است، مناسب مژه های کوتاه می باشد. در حقیقت طول مژه ها با هربار شانه زدن کوتاه می گردد. ریمل بلند کننده مژه پوش آپ آنجل میبلین، از این نوع ریمل است.
براش های توپی
ممکن است این گونه براش ها کمی عیب و غریب به نظر برسند ولی بهتر است از براش های سنتی در دستیابی به قسمت هایی مانند گوشه چشم ها عمل می کند. با استفاده از این براش ها، دیگر مواد ریمل روی پلک و قسمت های دیگر پوست برخورد نمی کند. ریمل فنومن ژیوانشی از چنین براشی برخوردار است.
براش مثلثی
براش مثلثی حالتی گربه ای شکل به چشمانتان می دهد. ریمل فالس لش فلاتر اورآل دارای این نوع براش است. در بعضی از ریمل های اورآل، این براش به چشم می خورد. 
براش مخروط وارونه
ریمل هایی که این نوع براش را دارند برای بلند کردن مژه ها بسیار مناسب هستند. در حقیقت دندانه ها و موهای ریزتر در پایین براش به ریشه ها خورده و با شانه کردن به طرف نوک مژه ها، طول مژه ها را زیاد می کند. ریمل سه در یک گلامور برند مکس فکتور دارای این براش است. 


برس خمیده
ریمل هایی که این نوع براش را دارند، فقط با یکبار استفاده نتیجه حیرت انگیزی در حجم دهندگی به مژه ها دارند. کنترل دست به وسیله براش فرم نود درجه ای این ریمل، بیشتر می شود. ریمل گراندیوس استریوم لانکوم دارای براش خمیده است.
براش مارپیچ
عملکر براش مارپیچ، مانند براش حبابی است که طول مژه ها با هربار غلتیدن، بیشتر می شود. براش میس بیبی رول برند اورآل دارای براش مارپیچی است.
براش سنتی
افرادی که در مقایسه با نوع پلاستیکی، خواهان برس نرم تری هستند و یا از ریمل، انتظار بیشتر شدن حجم مژه ها را دارند، این ریمل گزینه مناسبی برای انتخاب آنهاست. ریمل شارلوت تیلبری لگندری لش دارای این براش می باشد.

همه چیز درمورد ریمل

براش حبابی
به طور کلی این براش ها نقش موثری در حالت دهی و بلند کردن مژه ها دارند تا پرکردن آنها. ریمل های دارای این براش، مناسب مژه های پر و کوتاه است. ریمل کوتور ژیوانشی دارای این براش می باشد. 
براش جامبو یا ضخیم
برای ضخیم کردن تارهای مژه و پر کردن مژه ها، از براش جامبو یا ضخیم استفاده می شود. افزون بر این، استفاده از ریمل با این براش، به حجم نصف خواهد رسید. آن هم به این دلیل که این براش به حجم خودش، موجب سرعت بخشی به کارتان خواهد شد. ریمل حجم دهنده کلاسیک آرت دکو دارای این براش است.
براش باریک
مناسب ترین انتخاب برای بلند کردن مژه ها، براش باریک است. مژه ها را از ریشه شانه کرده و به طرف نوک خارجی، آنها را بلند می کند. ریمل دراما کاپریس دارای مشابه این نوع است.  
براش سنتی پلاستیکی
براش سنتی پلاستیکی برای افرادی که خواهان مژه های طبیعی و دانه دانه و به هم چسبیده هستند، مناسب است. براش های پلاستیکی حجم چندانی به مژه هایتان نمی دهند و عملکردی طبیعی دارند. ریمل دیورشو از برند دیور، دارای براش پلاستیکی است.
براش مینیاتوری
این براش برای افرادی مناسب است که نمی توانند مژه های پایینی شان را بی آنکه کل گونه هایشان به مواد ریمل آغشته نمایند، ریمل بزنند. با استفاده از این براش، دیگر جای هیچ نگرانی برای سیاه شدن صورتتان نیست. براش باتمن لش برند کلینیک دارای براش مینیاتوری می باشد. 
براش ساعت شنی
برای پر کردن و بالا بردن مژه ها و حالت دهندگی آنها، از این براش استفاده می شود. ریمل شاک ایوسن لورن این براش را دارد.

همه چیز درمورد ریمل

 

 

همه چیز درمورد ریمل

 

همه چیز درمورد ریمل

 

همه چیز درمورد ریمل

 

همه چیز درمورد ریمل

 

همه چیز درمورد ریمل