ورودی باغ عروسی

ورودی باغ عروسی باید چگونه باشد؟
یکی از سوالاتی که وجود دارد این است که ورودی باغ میبایست چگونه باشد؟ پیش از انتخاب تالار یا باغ تالار مورد نظر به ورودی آن توجه کنید.در کل ویژگی هایی که یک تالار عروسی برای ورودی میبایست دارا باشد را در ادامه ارائه می دهیم:
ظرفیت پذیرش نفرات مهمانان
تمامی باغ ها پیش از قرارداد یک لیست در مورد پذیرش مهمانان در اختیارتان قرار می دهند. توجه کنید که تعداد نفرات تعیین شده از جانب مدیریت تالار با فضای باغ هماهنگی داشته باشد. چرا که ممکن است عده ای برای سود خودشان بدون در نظر گرفتن فضای باغ تعداد بیشتری برای پذیرش مهمان در نظر بگیرند.شما این حق را دارید که محیط باغ را بررسی کنید.

باغ-تالارعروس


هزینه ورودی باغ
این هزینه برای تمامی تالارها یکسان نیست. نمی توان هزینه بیشتر را به بی انصافی تالار نسبت داد. به طور مثال باغ های بزرگ به علت فضای بیشتر، امکانات بیشتر یا کادر  مجرب تر و سایر موارد هزینه بیشتری را دریافت می کنند این در حالی است که ممکن است تالار هایی که قیمت کمتری تعیین می کنند کیفیت کمی دارند. نتیجتا هزینه ها را معیار مناسبی برای این امر در نظر نگیرید.
امکانات باغ
باغ به علت برخورداری از فضای بازتر برای پذیرایی انتخاب مناسبتری می باشد.برخی از محدودیت ها احتمال دارد خدمات عروسی را دچار مشکل کند.مثلا فضای باغ سازگار باهوای سرد و بارانی نمی باشد.حتما هنگام عقد قرارداد از وجود سایه بان اطمینان حاصل کنید.
طراحی و نمای باغ
باغ باید از جنبه ظاهری نیز جذاب باشد. جذابیت و نمای ذکر شده از ورودی با شروع شده و این جذابیت باید در تمام باغ به چشم بیاید.دیزاین باغ از سالن عروسی دشوارتر است و فضاسازی میبایست به گونه ای باشد که نظم را نیز در باغ شکل دهد.نورپردازی اهمیت خاصی دارد که می توان از ترکیب رنگ ها نیز کمک گرفت.
تاریخ مراسم و ورودی باغ
بعضی از باغها در ایام خاصی پذیرش مشتری دارند.رزرو آنها دشوار است ولی پیش از انتخاب تاریخ جشن، میتوانید به روزهایی که ورودی باغ باز است نگاهی بیندازید و بعد از آن تاریخ دقیق مشص کنید.شایسته است ماه ها قبل از برگزاری جشن باغ را رزرو کنید.

باغ-تالارعروس


قرار گرفتن باغ در منطقه خاص
این نکته که باغ در کجا قرار دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.بهتر است قبل از آن موقعیت جغرافیایی را هم در نظر بگیرید.از انتخاب باغ هایی که در مناطق دور افتاده هستند و رفت و آمد را برای مهمانانتان دشوار می کنند، بپرهیزید.همچنین باغ هایی که داخل شهر و نزدیک مناطق مسکونی قرار دارند نیز گزینه مناسبی نمی باشد چرا که مزاحمت ایجاد می کند.

باغ-تالارعروس

 

باغ-تالارعروس

 

باغ-تالارعروس