پاک کردن ژل مانیکور

پاک کردن ژل مانیکور
در این مطلب می خواهیم به پاک کردن ژل ناخن ها در خانه بپردازیم. چرا که مراجعه به سالن برای برداشتن آن برای بیشتر خانم ها دشوار است. 
پیش از برداشتن ژل ناخن های خود، درمورد آن فکر کنید. معمولا مراجعه به سالن هم به زمان زیادی نیاز دارد هم اینکه هزینه بر است. یک ژلیش مناسب، بسیار براق است و در برابر پوسته دادن بسیار محکم است. 
ژل ناخن را پاک نکنید. 
پاک کردن ژل از روی ناخن ها موجب تهدید سلامت ناخن ها می شود. پاک کردن ژل از روی ناخن ها موجب ضعیف تر و شکننده تر شدن ناخن می گردد.
برای پاک کردن ژل ناخن، روی ناخن های خود را بافر کشیده و آن را به شکل پودر در بیاورید. البته اجازه ندهید طی این فرآیند آسیبی به ناخن های شما وارد شود. سپس نوبت به بسته بندی ناخن ها می رسد. باید گلوله های پنبه را در لاک پاک کن 100 درصد خیس کرده و روی ناخن های خود قرار بدهید. پس از آن فویل آلومینیومی را روی گلوله پنبه و ناخن های خود بپیچید. توسعه دهنده محصولات Jamberry، مگان گرینهالک می گوید که پاکت های پاک کننده ی ژل در عرض 10 دقیقه موجب نرم شدن ژل ها می گردند. Jamberry پاکت های پاک کننده ژل خودش را اخیرا وارد بازار کرده است که دارای استون و نرم کننده دارای پروتئین می باشد.

پاک کردن ژل مانیکور

تراشیدن باقی مانده لاک ناخن
از یک چوب مخصوص کوتیکول چوبی برای پاک کردن لاک خود استفاده نمایید. در صورت مواجهه با مشکل، مجددا 5 دقیقه ناخن های خود را با گلوله پنبه بپوشانید. 
مرطوب کردن ناخن ها
پس از پایان کار پاک کردن ناخن ها، دستان خود را شسته و از روغن کوتیکول مرطوب کننده برای ناخن و کوتیکول آن استفاده نمایید. روغن کوتیکول Jamberry دارای روغن گلرنگ و ویتامین e می باشد که باعث هیدراته نگه داشتن ناخن ها می شود. 

پاک کردن ژل مانیکور

 

پاک کردن ژل مانیکور

 

پاک کردن ژل مانیکور

 

پاک کردن ژل مانیکور