چالش لباس نامزدی

چالش های لباس نامزدی
آیا از آن دسته از اشخاص می باشید که برای خرید یا دوخت لباس با مشکل مواجه شده اید؟پس از بارها مراجعه به مراکز تجاری و خریدهمچنان لباس مورد علاقه تان را نیافته اید.هنوز در انتخاب لباستان دودل هستید؟
کلیه موارد گفته شده، در پیچ و خم انتخاب و خرید لباس،امکان پذیر می باشد.امکان دارد به علت های متعدد نظیر شخصیت اشخاص،محدودیت انتخابها در شهرهای مختلف، قیمت، جنس و رنگ و بسیاری از موارد دیگر،همچنان درحال تهیه لباس باشید که کم کم غر زدن و بیان خستگیهای دوروبری ها آغاز شود.دیگر تایمی است که میبایست پایتان را روی ترمز گذاشته و به دنبال راه حلی اساسی باشید.تشریفات 360 شما را در این زمینه راهنمایی می کند.

چالش لباس نامزدی


برطرف کردن مشکلات لباس نامزدی
هر مقدار هم در مسیر انتخاب لباستان سختی کشیده باشید،توجه کنید که زمانی که لباسی که انتخاب کرده باشید لباس مورد علاقه تان باشد،اثر گذاری زیادی براخلاقتان خواهد داشت.حتما توجه کنید برای خلاصی از گشت و گذار بیشتر در بازار، بی حوصلگی را کنار بگذارید و لباسی را انتخاب نکنید که هیچ جذابیتی برایتان ندارد.احتمالا تجربه کرده اید که پوشیدن یک جفت کفش زیبا تا چه حد در اعتماد به نفستان موثر می باشد یا اینکه یک لباس رسمی سبب احساس این که در شغلتان مهارت بیشتری دارید را به شما القا می کند.لباس جشن نامزدی هم مصداق همین مورد است.لباستان علاوه بر اینکه به درونتان ارتباط دارد به همان اندازه نیز بر اطرافیانتان تاثیر می گذارد.پیش از مراجعه به فروشگاه های لباس،نگاهی به کمد لباس هایتان کنید و رنگ های غالب را تشخیص دهید.روشن یا تیره، سبز یا زرد،صورتی یا قرمز؟ با توجه به رنگی که بیشتر دارید می توانید لباستان را انتخاب نموده.در نتیجه رنگی که بیشتر در نظرتان جلب توجه کند یقینا برنده است.
اشخاصی که از کفش و لباس هایی با رنگ تند و غیر معمول استفاده می کنند، دارای شخصیت نمایشی می باشند.این اشخاص دوست دارند مطابق مد بوده و خاص باشند.تصور کنید اگر فسفری رنگ دلخواهتان می باشد وتمایل به استفاده از آن را دارید این رنگ در چنین شبی از زیباییتان کم می کند.چرا که چشم را می زند. 
توجه کنید احتیاجی نیست لباسی که می پوشید عجیب و غریب باشد،بعضی از لباس ها ظاهری عجیب دارند. به این دلیل لباس مورد توجه اشخاص افسانه ای و داستانی می باشد.زمان خرید هم خودتان و هم فروشنده را کلافه  می کند. 
در صورتی که تمایل دارید لباس نامزدیتان،بخشی از احساسات وعواطفتان را نمایش دهد.لباسی را انتخاب کنید که بیانگر زیربناهای شخصیتتیتان باشد. بلندی یا کوتاهی،مدل یقه و آستین، رنگ و جنس لباس و... همه بیانگر زیربناهای شخصیتتیتان می باشند.به درون خودتان باز گردید و ویژگی های شخصیتی غالب خودتان را روی کاغذ آورده، این موارد کمک بسیاری را به شما خواهد کرد.

چالش لباس نامزدی

 

چالش لباس نامزدی

 

چالش لباس نامزدی

 

چالش لباس نامزدی