چشمان درشت با آرایش

چشمان درشت با آرایش
چشمان درشت، دغدغه بسیاری از خانم ها می باشد. در ادامه مطالبی را مطرح خواهیم کرد که با آرایش چشمانی درشت داشته باشید. 
آرایش چشمان ریز
سایه های عاجی و نقره ای، رنگ های مناسبی برای چشمان ریز هستند. به طور کلی کل پلک بالای خودتان را بایستی با سایه روشن پوشش بدهید. نباید از سایه های تیره برای چشمان ریز استفاده کرد. همواره پیش از استفاده از ریمل، از فرمژه استفاده نمایید. در صورتی که ریمل زده اید اجازه بدهید ریمل کاملا خشک شده سپس از فرمژه استفاده کنید. پیشنهاد می کنیم خط چشمی نازک کشیده و گوشه چشمانتان را اندکی تیره نمایید. توجه کنید که خط چشم بیش از حد نازک یا پهن، موجب ریزتر دیده شدن چشمانتان می گردد. 

چشمان درشت با آرایش

روی استخوان زیر ابرو، درست در نصف گوشه خارجی این قسمت، اندکی سایه روشن بزنید. در انتخاب رنگ سایه دقت داشته باشید. یک سایه روشن، هایلایت های جذابی را به چشمان و پلک های شما می بخشد. سایه هایی که به رنگ پوست نزدیکند انتخاب مناسبی می باشد. با استفاده از فرمژه مژه های بالای خود را حالت بدهید و دو بار از ریمل قهوه ای استفاده نمایید. بدین شکل مژه ها از مرز چشم دورتر شده و سفیدی چشمان بیشتر به چشم می خورد. 

مداد چشم سفید مایل به کرم، گزینه مناسبی برای پلک پایین است تا چشمانتان درشت تر دیده شود. خط ملایمی را نیز، در بخش داخلی پلک پایین خود بکشید. 
آرک ابروها در بزرگ تر دیده شدن چشمان بسیار موثر است. از یک متخصص بخواهید ابروهایتان را به گونه ای اصلاح کند که چشمانتان را بزرگتر نشان دهد. 

چشمان درشت با آرایش

 

چشمان درشت با آرایش

 

چشمان درشت با آرایش

 

چشمان درشت با آرایش